Kozyra: Edyta kłamie! - początek wojny?

To już chyba prawdziwa wojna między Edytą Górniak a Robertem Kozyrą!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

KOZYRA ZJECHAŁ WIDEO GÓRNIAK KOZYRA NIE CHCIAŁ PRACOWAĆ Z GÓRNIAK

Przed kilkunastoma dniami Kozyra ostro pojechał po najnowszym klipie Górniak i powiedział, że jeśli taka ma być jej cała nowa płyta, którą zwiastuje nowa piosenka, to szkoda ją wydawać. Zapewnił także, że piosenkarka proponowała mu rolę menedżera, ale on ofertę odrzucił.

CZYTAJ TAKŻE:

EDYTA GÓRNIAK: UMIEM O SIEBIE ZADBAĆ! ROBERT KOZYRA MIAŁ WYPADEK NA PLANIE

W sobotę "Super Express" opublikował wywiad z Górniak, w którym piosenkarka zapewniła, że propozycję złożyła mu tylko żartobliwie i z litości, kiedy stracił pracę w Radiu Zet, Kozyra zapewnia, że to nieprawda.

 • Rozumiem rozżalenie Edyty spowodowane tym, co powiedziałem, ale nie rozumiem dlaczego ona kłamie. Zabawne jest jednak to, że Edyta nie obraża się o to, że krytykuje się jej ostatnie piosenki, co bym jeszcze zrozumiał, tylko o to, że się nie chce być jej menedżerem - powiedział "Faktowi". - Ja naprawdę nie mam potrzeby mówienia o niej, tylko dziennikarze wciąż mnie o nią pytają.

Może to i prawda, ale przecież każdy dziennikarz wie, że jeśli osoba, z którą rozmawia, nie chce o czymś mówić, to nie ma sposobu, by ją do tego zmusić. No, ale wtedy i Kozyra, i Górniak zniknęliby - przynajmniej na jakiś czas - z mediów...

Komentarze

Skomentuj
 • MT (gość)

  zgadzam się, dla mnie odrażający typ, omijam programy z jego udziałem.

  10.09.2011 19:20
 • renata (gość)

  straszny zarozumialec z tego faceta, źle mu z oczu patrzy

  07.09.2011 19:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×