"Krawcowa z Madrytu" odcinek 12. i 13. Sira robi wszystko co w jej mocy, by się wkraść w łaski Da Silvy. Uda jej się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 12. i 13. odcinek hiszpańskiego serialu kostiumowego pt. "Krawcowa z Madrytu". Sira robi wszystko co w jej mocy, by się wkraść w łaski Da Silvy. Uda jej się? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Krawcowej z Madrytu".

Multimedia

"Krawcowa z Madrytu" odcinek 12 - w poniedziałek, 14 czerwca, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 12. odcinku serialu "Krawcowa z Madrytu" Sira korzysta z zaproszenia klientki i nadejście roku 1941 świętuje na balu w madryckim kasynie.

Podczas przyjęcia dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Kobieta otrzymuje też kolejne zadanie od brytyjskiego wywiadu. Donia Manuela pomaga jej zwabić Frau Steling do pracowni. Plany Siry krzyżuje pechowa wizyta na koncercie.

Sira wyjeżdża do Madrytu! Musi poprosić o pomoc wywiad brytyjski... Zobacz więcej

W 13. odcinku "Krawcowej z Madrytu" Sira robi wszystko co w jej mocy, by się wkraść w łaski Da Silvy. Kobietę interesuje przede wszystkim sprawa jego współpracy z nazistami. Wkrótce mężczyzna zaprasza ją do Portugalii.

Po przybyciu na miejsce Sira przekonuje się, że nie będzie się mogła uwolnić od przysłanego przez Manuela szofera, który wszędzie jej towarzyszy i śledzi każdy jej krok. Kobieta przekonuje się także, że ważną rolę odgrywa w tej sprawie sekretarka Da Silvy, Beatriz Oliveira. W pewnym momencie Sira spotyka Marcusa. Udaje, że go nie zna.

"KRAWCOWA Z MADRYTU" - O CZYM JEST SERIAL?

Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueńas, Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z kochankiem udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem kochanek znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam wytworne atelier mody damskiej. Europa stoi u progu II wojny światowej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: byłego frankistowskiego ministra, jego ekscentrycznej kochanki, szefa brytyjskiego wywiadu. Za ich namową Sira podejmie się ryzykownej misji. Świetna wartka narracja prowadzi nas do owianych legendą enklaw kolonialnych w Afryce Północnej, do promienieckiego Madrytu po zakończeniu wojny domowej i kosmopolitycznej Lizbony, pełnej szpiegów i uciekinierów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×