"Krawcowa z Madrytu" odcinek 2. W Hiszpanii wybucha wojna domowa! Sira zostaje porzucona przez ukochanego, który zostawia ją ze swoimi długami! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 2. odcinek hiszpańskiego serialu kostiumowego pt. "Krawcowa z Madrytu". W Hiszpanii wybucha wojna domowa! Sira zostaje porzucona przez ukochanego, który zostawia ją ze swoimi długami! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku "Krawcowej z Madrytu"!

Multimedia

"Krawcowa z Madrytu" odcinek 2 - we wtorek, 1 czerwca, o godzinie 20:55 na antenie TVP 2

W 2. odcinku serialu "Krawcowa z Madrytu" w Hiszpanii wybucha wojna domowa. Tymczasem Sira ma poważne kłopoty. Ukochany zostawia ją w Maroku z długami i ucieka.

Dziewczyna pragnie wrócić do Madrytu, gdzie mieszka matka, ale nie może, ponieważ granice są zamknięte. Okazuje się, że może liczyć na pomoc komisarza policji.

Sira porzuca rodzinny Madryt i za ukochanym wyrusza do Maroka! Pożałuje swojej decyzji?Zobacz więcej

"KRAWCOWA Z MADRYTU" - O CZYM JEST SERIAL?

Adaptacja bestsellerowej powieści Marii Dueńas, Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z kochankiem udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie. Tymczasem kochanek znika bez śladu, zostawiając kobietę w dramatycznej sytuacji, samą na obcej ziemi. Po licznych perypetiach Sira wraca do Madrytu i otwiera tam wytworne atelier mody damskiej. Europa stoi u progu II wojny światowej. Odtąd losy Siry splatają się z życiem postaci historycznych: byłego frankistowskiego ministra, jego ekscentrycznej kochanki, szefa brytyjskiego wywiadu. Za ich namową Sira podejmie się ryzykownej misji. Świetna wartka narracja prowadzi nas do owianych legendą enklaw kolonialnych w Afryce Północnej, do promienieckiego Madrytu po zakończeniu wojny domowej i kosmopolitycznej Lizbony, pełnej szpiegów i uciekinierów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×