"Kręcisz mnie". Udawał niepełnosprawnego, aby poderwać kobietę? Nowa francuska komedia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do czego zdolny jest mężczyzna, żeby zdobyć kobietę? Prezentujemy oficjalny plakat komedii „Kręcisz mnie” (Rolling To You). Najnowszy hit prosto z francuskich ekranów w polskich kinach od 21 września!

Multimedia

Doskonale przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”!) film „Kręcisz mnie” (Rolling To You) to zabawna, a przy tym wzruszająca komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya Jocelyna, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka! Prezentujemy oficjalny plakat tej zwariowanej, ale też niepozbawionej refleksji komedii.

Banasiuk, Gąsiewska, Jakimowicz i Tyszkiewicz w teatralnym widowisku z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Kiedy emisja w telewizji? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

"KRĘCISZ MNIE" W KINACH OD 21 WRZEŚNIA

Gatunek: komedia
Produkcja: Francja, 2018
Scenariusz i reżyseria: Franck Dubosc
Obsada: Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Powrót do młodości”, „Goście, goście III: Rewolucja”, „Disco”), Alexandra Lamy („Ze wszystkich sił”, „Jedyna szansa”, „Powrót do młodości”, „Niewierni”), Elsa Zylberstein („Modigliani, pasja tworzenia”, „Farinelli: ostatni kastrat”, „Kocham cię od tak dawna”, „Gemma Bovery”), Gérard Darmon („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, „Wariaci z Karaibów”, „Powrót do młodości”, „Wszyscy albo nikt”)

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×