"Kręcisz mnie" ZWIASTUN. Nowa kontrowersyjna francuska komedia wkrótce w Polsce! [KIEDY PREMIERA]

W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowej francuskiej komedii pt. "Kręcisz mnie". Będą kontrowersje? Sprawdźcie, czego spodziewać się po "Kręcisz mnie". Obejrzyjcie zwiastun filmu!

Multimedia

"KRĘCISZ MNIE" - KIEDY PREMIERA

Przedstawiamy oficjalny zwiastun francuskiej komedii, którą pokochali zarówno widzowie, jak i krytycy! „Kino, które trafia prosto w serce! Komedia o niespotykanej elegancji. Romantyczna i zmysłowa. Bawi od pierwszej do ostatniej minuty” – napisał o filmie Cinematographe. Wtóruje mu La Parisien, który zachęca: „Świetna komedia romantyczna. Elegancka, dobrze napisana, pełna zabawnych momentów Najwyższa nota 5/5”. Film chwalony jest także przez Spielfilm: „Świetne pomysły, zabawne dialogi i nieprzewidziane zwroty akcji”. „Wzruszająca i delikatna komedia. Poruszająca. Przeżyjecie wspaniałe kino” - ocenia „Kręcisz mnie” Culturebox.

Udawał niepełnosprawnego, aby poderwać kobietę? Nowa francuska komedia! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"KRĘCISZ MNIE" - O CZYM JEST

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

"KRĘCISZ MNIE" ZWIASTUN

"KRĘCISZ MNIE" W KINACH OD 21 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×