"Krew z krwi" odcinek 1. s. 2. Carmen wraca do Polski pod nowym nazwiskiem

W niedzielę, 12.04.2015 odbędzie się premiera 2. sezonu serialu "Krew z krwi". Sprawdźcie, co się wydarzy w 1. odcinku.

Multimedia

Kontynuacja popularnego serialu sensacyjno-kryminalnego, który powstał na podstawie znanego na świecie holenderskiego pierwowzoru Penoza. Dalsze losy głównej bohaterki Carmen, która ponownie staje przeciwko mafii, aby chronić swoją rodzinę.

CZYTAJ TAKŻE: CO SIĘ WYDARZY W 2. SEZONIE SERIALU "KREW Z KRWI"? ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZDJĘCIA DO 2. SEZONU SERIALU "KREW Z KRWI"

Po ucieczce z Polski (koniec sezonu 1) Carmen (Agata Kulesza) decyduje się wrócić do kraju jako Karolina Szymczak. Kobieta postanawia nie kontaktować się z rodziną ani z przyjaciółmi. ompletnie odcięła się od przeszłości, poznała mężczyznę (Bartłomiej Topa), przy którym znowu czuje się bezpiecznie. Mafia tak łatwo jednak nie wybacza. Nie pierwszy raz Carmen staje przed wyborem między poczuciem sprawiedliwości i walką z przestępcami a bezpieczeństwem najbliższych. Kompletnie odcięła się od przeszłości, poznała mężczyznę (Bartłomiej Topa), przy którym znowu czuje się bezpiecznie. Mafia tak łatwo jednak nie wybacza. Nie pierwszy raz Carmen staje przed wyborem między poczuciem sprawiedliwości i walką z przestępcami a bezpieczeństwem najbliższych. Walka będzie tym trudniejsza, że bohaterka dalej nie wie, do czego zdolni są jej ojciec Andrzej i brat Wiktor, odpowiedzialni za śmierć męża Carmen.

"Krew z krwi" odcinek 1. - TVP2, niedziela, 12.04.2015, godz. 21:10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×