"Krew z krwi" odcinek 10. s. 2. Finałowe starcie Carmen z Rosiakiem!

Przed nami ostatni odcinek serialu "Krew z krwi 2" oraz ostateczne starcie Carmen i Rosiaka. Jak zakończy się ta trzymająca w napięciu historia?

Multimedia

"KREW Z KRWI 2" ODCINEK 10. W NIEDZIELĘ, 14.06.2015 O GODZ. 21:10 W TVP2!

Carmen (Agata Kulesza) i jej rodzina wciąż są zagrożeni. Henryk Rosiak (Wiesław Komasa) nie był w stanie przewidzieć, do czego jest zdolna, aby ochronić najbliższych. Jak będzie wyglądała ich ostateczna rozgrywka?

W 10. odcinku serialu "Krew z krwi 2" w zamian za uwolnienie Pameli (Gabriela Muskała), Carmen domaga od Rosiaka 2 milionów złotych oraz uwolnienia Lipskiego (Adam Woronowicz). Pieniądze i zakładnika ma dostarczyć Bronek (Szymon Bobrowski). Rota-Majewska podaje dokładne miejsce i czas wymiany. Rosiak do ostatniej chwili próbuje negocjować wysokość okupu. W końcu jednak daje za wygraną.

CZYTAJ TAKŻE: "KREW Z KRWI" ODCINEK 9. S. 2. CARMEN PORYWA CÓRKĘ I WNUKA ROSIAKA! KIM JEST MAŁGORZATA KOZŁOWSKA - MŁODA GWIAZDA SERIALU "KREW Z KRWI"?

Tymczasem okazuje się, że Nico (Wojciech Czerwiński), jeden z ludzi Rosiaka, który zabił Wiktora (Andrzej Andrzejewski), zaczął zeznawać. Gangstera informuje o tym skorumpowany policjant Wąsacz (Przemysław Bluszcz).

Carmen wraca do domu i spostrzega, że ktoś wyłamał zamek. Z bronią w ręku wchodzi do mieszkania. Szybko orientuje się jednak, że celuje do własnej córki, Natalii (Małgorzata Kozłowska). Wkrótce pod jej domem zjawia się Bronek - z pieniędzmi, ale bez Lipskiego. Tłumaczy, że księgowy trafił w ręce policji. Gdy Carmen ma wątpliwości co do szczerości Bronka, Natalia mówi matce, że to on przywiózł ją do szpitala po jej próbie samobójczej. Rota-Majewska uwalnia Pamelę. W tym czasie policja aresztuje Rosiaka.

Do Carmen dzwoni matka (Iwona Bielska), która informuje ją o fatalnym stanie jej ojca (Jerzy Grałek). Andrzej umiera i prosi córkę o spotkanie. Czy Carmen zdoła się z nim pojednać?

CZY BĘDZIE 3. SEZON SERIALU "KREW Z KRWI"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×