"Krew z krwi" odcinek 4. s. 2. To Bronek chce zabić Carmen?

Carmen wciąż musi uciekać. Już po raz kolejny cudem uniknęła śmierci. Czy to faktycznie nie Wiktor chce ją zabić?

Multimedia

"KREW Z KRWI 2" ODCINEK 4. W NIEDZIELĘ, 3.05.2015 O GODZ. 21:10 W TVP2!

Carmen (Agata Kulesza) musi dowiedzieć się, kto chce ją zabić, aby walczyć o życie swoje i swoich dzieci. Podejrzewa, że to Wiktor (Andrzej Andrzejewski) pragnie jej śmierci. Brat zdecydowanie jednak zaprzecza. Teraz podejrzenia Carmen padają na gangstera Bronka (Szymon Bobrowski), który jest największym wrogiem Wiktora.

W 4. odcinku serialu "Krew z krwi 2" Luther (Mariusz Bonaszewski) próbuje pozbyć się ciała zamachowca, który próbował zabić Carmen. Tymczasem na Jana (Bartłomiej Topa) napada dwóch zamaskowanych mężczyzn. Mężczyzna doznaje tylko niewielkich obrażeń, ale to zdarzenie daje mu sporo do myślenia. Podejrzewa, że jego ukochana nie powiedziała mu o sobie wszystkiego.

Carmen próbuje ustalić, kto czyha na jej życie. Razem z Lutherem udaje się do Krejzola (Antoni Królikowski), który zlecił napad na Jana i próbuje wydobyć od niego informacje, dla kogo pracuje. Dowiaduje się, że chodzi o Bronka (Szymon Bobrowski). Rota-Majewska chce pogodzić się z bratem i uporządkować wszystkie sprawy. Wiktor zapewnia, że wszystkim się zajmie. Wkrótce jednak zostaje porwany...

CZYTAJ TAKŻE; CO SIĘ WYDARZY W 2. SEZONIE SERIALU "KREW Z KRWI"? MACIEJ MUSIAŁ O SWOIM BOHATERZE W SERIALU "KREW Z KRWI 2"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×