"Krew z krwi" odcinek 9. s. 2. Carmen porywa córkę i wnuka Rosiaka!

Carmen nie cofnie się przed niczym, aby ochronić swoją rodzinę przed mafią. Musi ostatecznie rozprawić się z gangsterami.

Multimedia

"KREW Z KRWI 2" ODCINEK 9. W NIEDZIELĘ, 7.06.2015 O GODZ. 21:10 W TVP2!

Carmen (Agata Kulesza) wie, że Holender (Jacek Poniedziałek) i Rosiak (Wiesław Komasa) nie spoczną, póki nie spłaci długów swojego zmarłego brata Wiktora (Andrzej Andrzejewski). Decyduje się więc na ryzykowny ruch.

W 9. odcinku serialu "Krew z krwi 2" Carmen spotyka się z Krejzolem (Antoni Królikowski), który kiedyś pracował dla jej ojca Andrzeja (Jerzy Grałek) i Wiktora. Dostaje od niego dwa pistolety. Następnie, razem z Sandrą (Izabela Kuna) wynajętym samochodem jedzie przed szkołę nauki tenisa, aby porwać Pamelę (Gabriela Muskała) i Kacpra (Filip Szczepkowski), córkę i wnuka Rosiaka. Carmen dzwoni do gangstera i mówi, że uwolni jego rodzinę, jeśli on uwolni Lipskiego (Adam Woronowicz), "księgowego" Rotów.

Na wymianę Carmen zabiera tylko Kacpra, a Pamelę zostawia z Sandrą. Lipski zostaje uwolniony, ale informuje Rota-Majewską, że nie może zorganizować pieniędzy dla Holendra, bo poukrywał je na różnych kontach. Zgromadzenie całej gotówki zajmie kilka dni. Carmen jest załamana. Dług musi być spłacony już następnego dnia.

Drogę do miejsca, w którym znajduje się Pamela, zajeżdża im Bronek (Szymon Bobrowski). Okazuje się, że Lipski miał w kieszeni GPS. Gangster informuje Carmen, że ma przywieźć Pamelę, inaczej Lipski zginie. Kobieta jedzie po dziewczynę, ale w domku kampingowym zastaje tylko zapłakaną i zakrwawioną Sandrę. Tymczasem na miejsce dojeżdża już Bronek ze swoimi ludźmi...

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ O SWOIM BOHATERZE W SERIALU "KREW Z KRWI 2" KIM JEST MAŁGORZATA KOZŁOWSKA - MŁODA GWIAZDA SERIALU "KREW Z KRWI"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×