krew z krwi

"Artyści", "Belfer" i "Pakt". Wyższa półka, czyli nowa jakość polskich seriali [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jesień tego roku była udana dla polskich seriali. Telewizja Polska, chociaż nie dbała zbytnio o promocję tej produkcji, zaprezentowała wybornych „Artystów”, a konkurujące ze sobą kanały premium CANAL+ i HBO do rywalizacji wystawiły swoich reprezentantów pod postacią seriali „Belfer” oraz „Pakt II”. I co najważniejsze, żadnej z tych produkcji nie musimy się wstydzić.

23.11.2016Polskie seriale

"Krew z krwi". Co z trzecim sezonem serialu?

"Krew z krwi" to jeden z najciekawszych polskich seriali, które w ostatnich latach były emitowane w telewizji. Historia Carmen, córki mafijnego bossa i wdowy po przemytniku papierosów, która próbuje normalnie żyć i jednocześnie odnaleźć się w świecie rządzonym przez bezwzględnych bandytów, spotkała się z uznaniem telewidzów. Nic więc dziwnego, że pojawiają się pytania o trzecią serię serialu. Niestety, nie mamy optymistycznych wieści.

11.08.2015Seriale

Kim jest Małgorzata Kozłowska – młoda gwiazda serialu "Krew z krwi"?

Jest młoda, piękna oraz utalentowana. W każdą niedzielę błyszczy na ekranie telewizora w serialu "Krew z krwi", gdzie wciela się w Natalię Majewską, córkę głównej bohaterki. To za sprawą tej produkcji Małgorzata Kozłowska miała okazję zaprezentować swój talent, ale czujemy, że to dopiero początek jej popularności. Zapamiętajcie to nazwisko, o tej dziewczynie będzie jeszcze głośno!

19.06.2015Aktualności

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×