„Krime story. Love story”. Wiktoria Gąsiewska kiedyś i dziś. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Zobacz, jak się zmieniała

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która przykuwa uwagę fotoreporterów. Dziewczyna debiutowała jako dziecko i szybko poznano się na jej talencie. Od tego czasu jest nieustannie zajęta, a widzowie obserwowali, jak powoli staje się kobietą. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Sprawdźcie, jak zmieniała się Wiktoria Gąsiewska!

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 11 marca 1999 roku w Warszawie. Swoje talenty oraz pasje rozwijała już jako dziecko, gdzie była członkinią zespołu "Gawęda". Chociaż Wiktoria Gąsiewska wciąż nie posiada wykształcenia aktorskiego, to jednak jej aktorskie CV może robić wrażenie.

Na małym ekranie zadebiutowała w 2005 roku, gdy epizodycznie pojawiła się w serialu "Na dobre i na złe", a następnie zagrała epizod w serialu "Mrok" (2006). W międzyczasie zwróciła na siebie uwagę reżysera Jana Jakuba Kolskiego, który w 2006 roku zaangażował ją do swojego filmu "Jasminum", co było kinowym debiutem Wiktorii Gąsiewskiej. Niedługo później znalazła się w obsadzie serialu "Rodzina Zastępcza Plus".

O tej relacji plotkowano od tygodni. Teraz pochwalili się wspólnym zdjęciem! Zobacz więcej

Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Już rok później znalazła się na planie filmu Andrzeja Wajdy pt. "Katyń", a następnie przyszedł czas na filmy "Lejdis" oraz "Afonia i pszczoły". Przełomem jednak okazał się angaż do serialu "Rodzinka.pl", który zapewnił Wiktorii Gąsiewskiej dzisiejszą pozycję w showbiznesie. Widzowie pokochali aktorkę oraz jej postać, jednak sama Gąsiewska wiedziała, że potrzebuje także innych aktorskich wyzwań.

Wyleciał z „Big Brothera”, próbował swoich sił w „The Voice of Poland”. Przypominamy historię słynnego chłopaka z gitarąZobacz więcej

Dlatego też w kolejnych latach Gąsiewską można było dostrzec w filmie Kuby Czekaja pt. "Baby Bump", a także serialach "Barwy szczęścia" i "Pierwsza miłość". W ostatnim czasie młoda aktorka zagrała m.in. w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" oraz "Futro z misia" i spektaklu "Wolność we krwi". Następnie pojawiła się w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Krime Story. Love Story", a w przygotowaniu są kolejne produkcje z udziałem młodej aktorki!

JAK ZMIENIAŁA SIĘ WIKTORIA GĄSIEWSKA?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Max (gość)

  Hahah najpiękniejsza 🤣 z której strony ... Zeza ?

  19.03.2022 17:29
 • WYSTAPI (gość)

  TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

  27.07.2020 11:28
 • Ginter udo (gość)

  Taka sobie średnia.

  22.07.2020 05:17
 • Bartek (gość)

  O wiele ładniejsza od wieniawy

  20.07.2020 15:52
 • Olga (gość)

  Ja się zastanawiam,jak można nazywać taką "gwiazdeczkę" mianem aktorki ? Przecież ona nawet żadnej szkoły aktorskiej czy teatralnej nie ma.Porównując ją do takich GWIAZD jak: A.Śląska,B.Brylka,J.Barańska,G.Szapołowska,E.Wiśniewska,K.Figura,K.Janda,D.Stenka,E.Czyżewska. To jest moim zdaniem potwarz dla wybitnych aktorek.

  19.07.2020 18:29
 • Czar par (gość)

  Ale film do dupy oprucz tego fragmentu nad wodą

  22.03.2020 00:15
 • Czar par (gość)

  No.

  22.03.2020 00:12
 • Juzek (gość)

  Fajna dupa

  11.03.2020 23:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×