Kris Jenner i Khloe Kardashian udają orgazmy [WIDEO]

Kris Jenner nie cofnie się przed niczym, by zapewnić oglądalność swojemu show.

Multimedia

Kris Jenner, która ostatnio próbowała ratować oglądalność swojego programu, pokazując się na wizji z dzieckiem i sugerując, że jest to mała North West - córka Kim kardashian i Kanye Westa, tym razem postanowiła opowiedzieć o orgazmach.

CZYTAJ TAKŻE: DZIECKO KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA. KRIS JENNER NIE POKAZAŁA WNUCZKI KRIS JENNER ODRADZA KIM KARDASHIAN ŚLUB Z KANYE WESTEM

Kris Jenner, która do udziału w swoim programie zaprosiła Khloe Kardashian, zaproponowała jej grę w "ja nigdy". Publiczność mówiła stwierdzenia zawierające frazę "ja nigdy (czegoś nie zrobiłam)". Jeśli Kris i Khloe jednak daną rzecz zrobiły, wówczas piły wino.

Pierwszy stwierdzenie brzmiało: "Nigdy nie udaję 'wielkiego O' (orgazmu)". Zarówno Khloe, jak i Kris sięgnęły po swoje kieliszki, co wywołało śmiech widowni. Mniej zadowolone były Kylie i Kendall - nastoletnie córki Kris, obecne na widowni. Uwaga mamy, żeby założyły nauszniki i nie słuchały oraz komentarz Khloe, że są zbyt młode, by wiedzieć, czym jest orgazm, sprawiły, że dziewczyny były wyraźnie zażenowane.

CZYTAJ TAKŻE: KRIS JENNER PRZEKONUJE KANYE WESTA DO SPRZEDANIA ZDJĘĆ CÓRKI I KIM KARDASHIAN, I JEJ MATKA CHCĄ ZAROBIĆ NA DZIECKU

FILM https//youtu.be/raILrQLMQRk

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×