Kris Jenner: Kim jest najciężej pracującą dziewczyną na świecie!

Kris Jenner nie spodobało się to, że jej rodzina została publicznie skrytykowana przez prezydenta. Postanowiła mu odpowiedzieć.

W jednym z wywiadów prezydent Barack Obama krytycznie wypowiedział się na temat powszechnej fascynacji życiem ludzi sławnych i bogatych, w tym rodziny Kardashianów. Według niego Kim Kardashian i Kanye West nie są dobrym przykładem dla amerykańskich nastolatek. Wypowiedź prezydenta nie spodobała się matce i menadżerce Kim - Kris Jenner. Przedsiębiorcza mama postanowiła bronić dobrego imienia swojej córki. CZYTAJ TAKŻE: KRIS JENNER NIE POZWALA NAZYWAĆ SIĘ BABCIĄ KRIS JENNER I KHLOE KARDASHIAN UDAJĄ ORGAZMY [WIDEO]

    • Uważam, że to dziwne, że on posłużył się przykładem Kim Kardashian i Kanye Westa. Cóż, Kanye przede wszystkim nie pojechał na wakacje. Nigdy. Kim z kolei jest najbardziej pracowitą dziewczyną na świecie. Ona nigdy nie śpi, nigdy się nie zatrzymuje, nigdy nie zwalnia i pracuje tak ciężko na to, co ma. Więc zaczęłam myśleć o jej 10 tysiącach stóp kwadratowych domu i uznałam: "Wow, jej praca pozwala jej tak żyć". Myślę też, że pracowitość Pana Prezydenta pozwoliła mu żyć, jeśli się nie mylę, w domu, który ma 55 tysięcy stóp kwadratowych* - odpowiedziała Kris Jenner na zarzuty Baracka Obamy.

CZYTAJ TAKŻE: KRIS JENNER CHCIAŁA PRZEKUPIĆ DZIENNIKARKĘ KRIS JENNER ODRADZA KIM KARDASHIAN ŚLUB Z KANYE WESTEM

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×