Kristen Stewart wydzwania do Roberta Pattinsona i Riley Keough Presley

Kristen Stewart nie może pogodzić się z faktem, że jej były chłopak i koleżanka są parą.

Multimedia

Kristen Stewart przeżywa ostatnio ciężki czas. Aktorka załamała się, gdy dowiedziała się, że jej były chłopak Robert Pattinson i jej koleżanka Riley Keough Presley zostali parą. Związek tej pary jest dla niej o tyle trudny do zaakceptowania, że to właśnie ona poznała swojego ówczesnego chłopaka z koleżanką z planu filmowego. Przez dłuższy czas cała trójka świetnie się dogadywała. Teraz jednak ich stosunki uległy znacznemu pogorszeniu.

CZYTAJ TAKŻE: KRISTEN STEWART ZAŁAMANA Z POWODU ZWIĄZKU ROBERTA PATTINSONA I RILEY KEOUGH PRESLEY ROBERT PATTINSON ROMANSUJE Z WNUCZKĄ ELVISA PRESLEYA I PASIERBICĄ MICHAELA JACKSONA!

- Kristen jest wściekła. Pisze i dzwoni do Roberta i Riley, ale żadne z nich nie odbiera telefonów i nie odpowiada na jej wiadomości - opisuje informator magazynu Grazia. - Rob zna Riley tylko i wyłącznie dzięki Kristen. Teraz oni mają romans, od kilku tygodni spotykają się na sekretnych randkach w Los Angeles. Cała aż gotuje się ze złości! Wie, że między nią a Robertem wszystko jest skończone, ale ciężko jej patrzeć, jak dwoje bardzo bliskich jej ludzi zakochuje się w sobie - dodał. CZYTAJ TAKŻE: SZOKUJĄCY GEST KRISTEN STEWART WOBEC REPORTERÓW KRISTEN STEWART NAJMNIEJ SEKSOWNĄ AKTORKĄ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×