"Król dopalaczy". Tomasz Włosok w filmie inspirowanym wydarzeniami, które wstrząsnęły Polską! Mamy zdjęcia z planu!

Tomasz Włosok to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich aktorów. Teraz przed gwiazdą filmu "Jak pokochałam gangstera" kolejne spore wyzwanie i być może rola, o której będą mówić wszyscy! Zobaczcie zdjęcia z planu "Króla dopalaczy"!

Multimedia

Tomasz Włosok w filmie inspirowanym wydarzeniami, które wstrząsnęły Polską! Mamy zdjęcia z planu!

Wielkie pieniądze, piękne kobiety, gangsterskie porachunki i układy na najwyższych szczeblach władzy, czyli "WILK Z WALL STREET" po polsku! 28 czerwca w warszawskim Wilanowie realizowano zdjęcia do nowej produkcji Pat Howla "Król dopalaczy". To niesłychana historia zwykłego studenta, który niemal z dnia na dzień staje się jednym z najbogatszych ludzi w kraju.

To thriller z gwiazdorską obsadą w filmie inspirowanym wydarzeniami, które wstrząsnęły Polską. Jak szybko i legalnie zgarnąć wielką kasę w Polsce wczesnych lat 2000? Wielu chciało to wiedzieć, ale Dawid (Tomasz Włosok) po prostu musiał! Kiedy wraz ze śmiercią ojca spadły na niego problemy finansowe, które pogrążyły jego rodzinę, wpadł na pomysł: dopalacze! Absolutnie legalne zamienniki narkotyków. Całkowicie bezpieczna zabawa dla tysięcy młodych ludzi.

Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach!Zobacz więcej

Pomysł chwycił, Dawid nie nadążał z realizacją zamówień, mieszał coraz bardziej wymyślne formuły, a kasa rosła. Wydawało się, że świat leży u jego stóp: piękne kobiety, szybkie samochody i układy na najwyższych szczeblach władzy. Niestety okazało się, że dopalacze nie są jednak całkiem legalne i bezpieczne. Co gorsza, znalazł się policjant, którego nie dało się przekupić, a układy z gangsterskim światem to stąpanie po kruchym lodzie.

Na planie zdjęciowym pojawili się: Tomasz Włosok, Vanessa Aleksander i Rafał Maćkowiak. W obsadzie filmu, którego historia wstrząsnęła całą Polską zobaczymy m.in.: Agnieszkę Grochowską, Janusza Chabiora, Marka Kalitę, Katarzynę Gałązkę, Grażynę Szapołowską, Jana Frycza, Roberta Jarocińskiego.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×