"Król Tygrysów". Joe Exotic powróci?! Plotki nie milkną, jednak Netflix nabrał wody w usta!

Kontrowersyjny serial dokumentalny produkcji Netfliksa, "Król Tygrysów", pierwotnie został zaplanowany jako serial limitowany. Pojawiły się jednak plotki, że powstanie drugi sezon produkcji. Co więcej, premiera miałaby mieć miejsce już całkiem niedługo! Jakie są źródła tych domysłów?

Multimedia

"Król Tygrysów" - 2. sezon powstanie?

Jak twierdzą John Reinke oraz James Garretson, kolejno były menadżer zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park i przyjaciel Joe'ego Exotica, który następnie został informatorem FBI, już niebawem mielibyśmy mieć okazję oglądać drugą odsłonę "Króla Tygrysów".

Ukochany Joe Exotica przeszedł niezwykłą metamorfozę! Ma nowe zęby!Zobacz więcej

Nikt z przedstawicieli platformy Netflix, oficjalnego dystrybutora serialu, nie skomentował oficjalnie tych doniesień, nie przeszkadza to jednak spekulować: niektórzy twierdzą nawet, że premiera miałaby mieć miejsce już w marcu bądź kwietniu bieżącego roku!

"Król Tygrysów" - o czym mógłby być 2. sezon?

Carole Baskin, prezeska organizacji Big Cat Rescue oraz jednocześnie wielka przeciwniczka Exotica, wraz z mężem, wkrótce po premierze pierwszego sezonu oficjalnie oznajmili, że twórcy serialu przedstawili ich w bardzo złym świetle, co pozwala sądzić, że nie zgodziliby się na występ w kontynuacji produkcji.

Joe Exotic trafił do izolatki z podejrzeniem koronawirusaZobacz więcej

Od czasu premiery pierwszego sezonu, Joe Exotic starał się uzyskać ułaskawienie od prezydenta Trumpa, co zakończyło się niepowodzeniem. Aktualnie ma nadzieję, że ułaskawi go prezydent Biden. Poza tym zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park zostało zamknięte na stałe, a policja wszczęła śledztwo dotyczące zniknięcia Dona Lewisa (pierwszego męża Carole Baskin). Nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące fabuły ewentualnego drugiego sezonu, jednak jak widać, twórcy serialu nie mieliby powodów żeby narzekać na brak tematów do poruszenia.

Zobacz galerię

Chcielibyście, żeby "Król Tygrysów" jeszcze powrócił?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×