"Król tygrysów". John Finlay, ukochany Joe Exotica przeszedł niezwykłą metamorfozę! Zobacz, jak się zmienił!

John Finlay, to jeden z partnerów ekscentrycznego Joe Exotica, bohatera dokumentu Netflixa pt. "Król tygrysów". Mężczyzna pochwalił się w sieci niezwykłą metamorfozą. Jak się okazuje, John Finlay ma nowe zęby. Zobacz, jak teraz wygląda!

Multimedia

John Finlay z serialu "Król tygrysów" ma nowe zęby

Joe Exotic to ekscentryczny bohater nowego dokumentu Netflixa pt. "Król tygrysów". Jego trzecim mężem był uzależniony od zażywania metaamfetaminy John Finlay. Po premierze głośnego dokumentu, część internautów zaczęła żartować z wyglądu Finlaya. Aby zamknąć usta hejterom John Finlay opublikował w sieci zdjęcie, na którym zaprezentował swój nowych uśmiech.

Tak, mam naprawione zęby - napisał John Finlay.

Były mąż Joe Exotica dodał również, że twórcy serialu Netflix zarejestrowali jego niesamowitą przemianę, ale finalnie nie zdecydowali się pokazać wizyty u dentysty w "Królu tygrysów".

O nowym dokumencie Netflixa mówią wszyscy. Dlaczego? Czy warto go obejrzeć? Zobacz więcej

Finlay wiedzie obecnie spokojne życie u boku dziewczyny i córki. W oświadczeniu dla TMZ jego znajomy zdementował krążące w sieci plotki o tym, że to własnie przez narkotyki Finlay stracił swoje uzębienie.

Nie było to wynikiem nadużywania metaamfetaminy. [...] Jego zęby popsuły się wcześniej, miało to związek z genetyką. Powiedział nam, że nie bierze narkotyków od 6 lat.

W galerii możesz zobaczyć, jak zmienił się John Finlay z serialu "Król tygrysów".

Zobacz galerię

"Król tygrysów" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×