"Królestwo kobiet" odcinek 4. Gabi i Marian rozstaną się? Ineza spotyka się ze Szpakiem. Co z tego wyniknie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wera, Ineza, Gabi i Olga uwolniły się od Szpaka. To jednak nie koniec kłopotów bohaterek nowego serialu TVN. Sprawdź, co wydarzy się w4. odcinku serialu "Królestwo kobiet"!

Multimedia

"Królestwo kobiet" odcinek 4. w niedzielę, 8.11.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Gabi (Gabriela Muskała), Wera (Aleksandra Adamska) i Olga (Karolina Gruszka) w towarzystwie gangstera Lewara ruszyły w podróż powrotną po porzucone koło. Niespodziewanie Wera wzięła sprawy w swoje ręce. Musiała zmierzyć się nie tylko z gangsterami, ale także ze swoją przeszłością.

Aleksandra Adamska o kulisach pracy na planie serialu "Królestwo kobiet". Jakie miała relacje z Krystyną Jandą? Zobacz więcej

W 4. odcinku "Królestwa kobiet" dziewczyny świętują uwolnienie się od Szpaka (Jan Peszek). Wykonały zadanie, uratowały Inezę (Krystyna Janda) z rąk bandyty, a ich rodziny są bezpieczne. Nieświadome, że niebezpieczeństwo wcale nie zostało zażegnane, skupiają się na firmie, którą odziedziczyły po Robercie (Artur Żmijewski). Gabi i Marian (Rafal Mackowiak) muszą zmierzyć się z podwójną zdradą, która właśnie wyszła na jaw. To stawia pod znakiem zapytania ich małżeństwo.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Kiedy Wera i Olga skupiają się na biznesie, Ineza w tajemnicy przed nimi spotyka się ze Szpakiem. Deklaruje mu, że spłacą dług Roberta. Potrzebują tylko więcej czasu. Tupet Inezy sprawia, że zamiast spokoju Ineza ściąga na siebie i dziewczyny kolejne kłopoty.

Kayah i Mery Spolsky promują nowy serial TVN! Jak brzmi ich wspólny utwór?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Królestwo kobiet" - zwiastun

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×