"Królewna Śnieżka nad jeziorem". Bajkowe Walentynki na antenie Romance TV! Czas na maraton z filmami o miłości!

W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Sta-cja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie!

Multimedia

WALENTYNKI 2022 NA ANTENIE ROMANCE TV

W niedzielę 13 lutego Romance TV od rana aż do później nocy zaprasza na filmy kojące serce. Stacja porwie widzów na cały przedwalentynkowy dzień do krainy nieograniczonych możliwości, gdzie miłość nie zna granic ani przeszkód i co najważniejsze - może przydarzyć się w każdym wieku i momencie naszego życia. W ramach cyklu zostaną pokazane przepiękne filmy miłosne – komediowe i obyczajowe: „Z całego serca: ślub”, „Mój George”, „Niania mimo woli”, „Zaproszenie”, „Art & Soul”, „Przeznaczenie”, „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” oraz „Pan Hoppy i żółwie”.

Najpiękniejsze Polki przygotowują się do finału konkursu piękności! Która przejmie koronę po Natalii Gryglewskiej?Zobacz więcej

Nie ma nic ważniejszego w świecie niż miłość. Nie ważne, czy to jest uczucie, która trwa całe życie czy tylko jakiś czas. Każda miłość jest niesamowita, ważna i wyjątkowa. O tym właśnie mówią filmy emitowane w Walentynki w mojej ukochanej i najbardziej romantycznej stacji ze wszystkich - Ro-mance TV. Pamiętajcie, że nigdy nie możemy tracić nadziei, że poznamy swoją drugą połówkę, tylko trzeba wychodzić na spotkanie miłości i być na nią otwartym – mówi Daniel QCZAJ, trener motywator, ambasador Romance TV.

Walentynki w Romance TV będą prawdziwie baśniowe. 14 lutego stacja zaprasza na cało-dzienny maraton filmowy pod znakiem niezwykłej i magicznej zabawy. Stacja pokaże nowe wersje klasycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Od rana do wieczora widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, jak „Jorinde i Joringel”, „Baśń o złotym talarze”, „Prawdziwa narzeczona”, „O Jasiu mocarzu”, „Ogród Pani Zimy”, „Żabi król” czy „Białośnieżka i Różyczka”. Punktem kulminacyjnym tego magicznego bloku będzie emitowana o godzinie 20:00 telewizyjna premiera „Królewny Śnieżki nad jeziorem”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×