"Królowa i konkwistador" odcinek 17. Juan przygotowuje dom specjalnie na przyjazd Cataliny. Sancho chce zabić Pedra! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 17. odcinek kolumbijskiego serialu kostiumowego pt. "Królowa i konkwistador". Juan przygotowuje dom specjalnie na przyjazd Cataliny. Sancho chce zabić Pedra! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku!

Multimedia

"Królowa i konkwistador" odcinek 17 - w czwartek, 22 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP 1

W 17. odcinku serialu "Królowa i konkwistador" Juan przygotowuje dom specjalnie na przyjazd Cataliny. Nikt jednak nie ma pojęcia, kim jest kobieta oraz jakie ma plany. Sol jest gotowa na wszystko, byle tylko uciec z Cartageny do Hiszpanii.

Manolo pomaga jej w zrealizowaniu tego planu. Tymczasem ojciec zmartwiony Bartolome ostrzega Catalinę, która poprzysięgła Buendii zemstę. Zachłanny władzy ojciec Sancho krytykuje panowanie Pedra. Postanawia go unicestwić. Juan opowiada Catalinie o Pedro i jego bliskich, a Sol wpada na pomysł, jak uciec do Hiszpanii. Musi jej w tym pomóc jednak Juan.

Alberto skazany na karę śmierci! Badillo pomoże Catalinie? Zobacz więcej

"KRÓLOWA I KONKWISTADOR" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial o miłości osadzony w realiach Ameryki Południowej XVI wieku. Bohaterką jest piękna Catalina, któraoddaje swoje serce i całe życie konkwistadorowi. W XVI wieku na ziemiach Indian pojawiają się konkwistadorzy, którzy grabią i mordują rdzennych mieszkańców Ameryki. Córka indiańskiego wodza, Catalina, traci matkę. Zostaje porwana, kiedy hiszpańscy konkwistadorzy napadają na ziemie jej ludu. Pedro de Heredia mieszka w Hiszpanii w Almerii i jest znany ze swoich podbojów sercowych. Ma romans z Constanzą, żoną księcia. Przyjaciele namawiają go na podbój Nowego Świata, ale on woli zostać w ojczyźnie, u boku kochanki. Los sprawia jednak, że musi uciekać z kraju. Na statku poznaje chorego Patricia, który w zamian za pomoc oferuje mu bogactwo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bozka (gość)

    Można obejrzeć na vod seriale

    22.07.2021 18:42
  • Jolina (gość)

    Czy są powtórki odcinków i kiedy?

    22.07.2021 09:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×