"Królowa jednej nocy" lepsza od "Sułtanki Kösem”! Ile osób oglądało turecką telenowelę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Królowa jednej nocy" cieszyła się większą popularnością wśród polskich widzów niż "Sułtanka Kösem”! Nowy serial TVP z Meryem Uzerli w roli głównej przyciągnął przed telewizory aż o 320 tys. osób więcej niż "Wspaniałe Stulecie". Ile osób śledziło turecką telenowelę?

Multimedia

"Królowa jednej nocy" wygrała z serialem "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Nowy serial TVP z Meryem Uzerli w roli głównej śledziło 1,57 mln widzów, czyli o 320 tys. osób więcej niż emitowane w tym paśmie wiosną 2016 roku "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Dla porównania „Sułtankę Kösem”, emitowaną w okresie od 4 maja do 28 września 2016 roku, oglądało 1,25 mln widzów. Jak podaje również serwis Wirtualnemedia.pl, najwięcej widzów zgromadził 47. odcinek "Królowej jednej nocy". Epizod, w którym główna bohaterka trafiła w ciężkim stanie do szpitala, obejrzało 1,77 mln widzów.

"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY" - CZYTAJ TAKŻE:

ŚLUB SELIN I KARTALA [WIDEO+ZDJĘCIA]
WYBUCHY NAMIĘTNOŚCI, ZDRADY I PIĘKNE PLENERY - WYSTARCZY, ABY POWSTAŁ KOLEJNY TURECKI HIT? [RECENZJA]
ILE ODCINKÓW MA NOWY TURECKI SERIAL TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wyniki oglądalności mówią same za siebie. "Królowa jednej nocy" cieszyła się większą popularnością wśród polskich widzów niż "Sułtanka Kösem”! A co wy sądzicie o obu serialach? Który z nich według Was jest lepszy?

"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY" - STRESZCZENIA ODCINKÓW

Komentarze

Skomentuj
  • D. (gość)

    Film przypadł mi do gustu od 1 odcinka. Dopasowana obsada, świetna gra. Serial uważam za lepszy od poprzedniego. Będzie mi go brakowało. Dobrze, że jest dostępny na vod.

    18.12.2016 15:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×