"Królowa jednej nocy" odcinek 49. Ślub Selin i Kartala! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Cze historia Selin i Karta będzie miała szczęśliwe zakończenie? Co stanie się z ich wrogami? Będą żyć długo i szczęśliwie? Sprawdź, co wydarzy się w 49. odcinku serialu "Królowa jednej nocy"!

Multimedia

"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY" ODCINEK 49. WE WTOREK, 13.12.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Historia Selin (Meryem Uzerli) i Kartala (Murat Yıldırım) dobiega końca. Odkąd poznali się w malowniczym miasteczku na południu Francji minęło już trochę czasu. Ich drogi na chwile się rozeszły, ale owoc ich namiętnej nocy pozostał. W związku z tym pewne było, że los znowu ich ze sobą połączy.

Selin pojawiła się w Stambule, wyszła za teścia Kartala, Aziza (Ugur Polat), a następnie okazało się, że ma dziecko z Kartalem. Aziz chciał pozbyć się Kartala, wtedy jednak pojawił się ojciec Selin, Osman (Reha Özcan), który znał Aziza w przeszłości i postanowił go szantażować. Zarówno losy jego, jak i Aziza nie potoczyły się jednak dobrze. Inaczej jest w przypadku Selin i Kartala.

W 49. odcinku serialu "Królowa jednej nocy" Selin i Kartal są już po zaręczynach i razem z małym Osmanem (Kaan Irevül) planują przyszłość. Nadchodzi dzień ich ślubu, na którym pojawia się cała rodzina - była żona Kartala, Esra (Funda Eryiğit), która wyszła z kliniki dla nerwowo chorych i związała się z Mehmetem, Hüma (Seda Akman) i Hakan (Selim Bayraktar), którzy zrezygnowali z rozwodu, czym ucieszyli Burcu, a także Mert (Burak Deniz) i Elif. Wesele odbywa się w kawiarni Elif. Wszyscy są szczęśliwi i spędzają radosne chwile.

Zobacz galerię

KRÓLOWA JEDNEJ NOCY - CZYTAJ TAKŻE:

WYBUCHY NAMIĘTNOŚCI, ZDRADY I PIĘKNE PLENERY - WYSTARCZY, ABY POWSTAŁ KOLEJNY TURECKI HIT? [RECENZJA]
MURAT YILDRIM - KIM JEST SERIALOWY KARTAL? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA NOWY TURECKI SERIAL TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY" - STRESZCZENIA ODCINKÓW NOWEGO TURECKIEGO SERIALU

Komentarze

Skomentuj
 • asia (gość)

  Ostani serial krolwola jednej nocy

  24.12.2016 20:57
 • adam (gość)

  Kartal serca syn azza

  14.12.2016 22:10
 • Agnes (gość)

  Oglądałam ten serial z zapartym tchem.Sama byłam zdziwiona,że tak mnie wciągnął !Nie mogłam się doczekać następnego odcinka,a teraz gdy emisja dobiega końca,będę "Królową jednej nocy"wspominać z wielką sympatią!

  14.12.2016 09:35
 • ona i on (gość)

  Przystojniak ten Kartal , swietny film i poprosimy o wiecej .

  13.12.2016 20:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×