"Królowa". Nowy polski mini-serial pojawi się na Netfliksie w 2022 roku, jednak już teraz wzbudza skrajne emocje! W roli głównej Andrzej Seweryn

Netflix chętnie podejmuje współpracę z polskimi twórcami. Platforma właśnie ogłosiła powstanie nowego polskiego mini-serialu. Ta informacja natychmiast wywołała kontrowersje!

Multimedia

"Królowa" - nowy polski mini-serial od Netfliksa

Na Netfliksie z miesiąca na miesiąc znajdujemy coraz więcej polskich produkcji. Platforma jednoznacznie bardzo ceni sobie współpracę z polskimi twórcami, a właśnie zapowiedziała powstanie zupełnie nowej produkcji. Premiera mini-serialu "Królowa" ma mieć miejsce w 2022 roku.

Produkcja opowie o losach Sylwestra, emerytowanego krawca, który wieczorami staje się Lorettą, drag queen. W tę rolę wcieli się Andrzej Seweryn. Jego córkę, Wiolettę, zagra Maria Peszek. Kobieta nigdy nie poznała swojego ojca, a obecnie samotnie wychowuje nastoletnią córkę (Julia Chętnicka) i prowadzi zajęcia dla dzieci w jednym z górniczych miasteczek. Pewnego dnia Wioletta otrzymuje druzgocącą diagnozę: zapada na chorobę, przy której konieczny jest przeszczep nerki. Sylwester chce jej pomóc i rusza w podróż z Paryża do małego, polskiego miasteczka, która na zawsze odmieni jego życie.

Gwiazda serialu choruje na stwardnienie rozsiane!Zobacz więcej

Koncepcja serialu oraz pierwsze informacje na jego temat, jakie pojawiły w sieci, zdążyły już wywołać wiele skrajnych komentarzy.

Absolutnie piękna(y)😍

Aktor który ma klasę ❤️🌹

Andrzej Seweryn, moja odwieczna miłość ❤️

Jestem zachwycona pomysłem i już nie mogę się doczekać tej Uczty dla oka, ducha i serca. Pozdrawiam Pana Andrzeja i wszystkich Jego wielbicieli. 🌞😘

Kobiece role są dla kobiet. To jest fatalne.

Facet się za babę przebrał 🤣🤣🤣

Premiera serialu "Królowa" została zaplanowana na 2022 rok!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×