"Królowa piękności". Karina Andolenko gwiazdą nowego rosyjskiego serialu emitowanego przez TVP 2! Polacy ją pokochają?

Na antenie TVP 2 właśnie zadebiutował nowy rosyjski serial pt. "Królowa piękności". Produkcja ma szansę zdobyć ogromną sympatię Polaków, a my prezentujemy wam sylwetkę odtwórczyni głównej roli w serialu. Kim jest Karina Andolenko? Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała? Sprawdźcie!

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 2 - premiera we wtorek, 5 stycznia, o godzinie 20:55 na antenie TVP 2!

Serial "Królowa piękności" już można oglądać na antenie TVP 2. Rosyjska produkcja ma szansę zaskarbić sobie sympatię widzów, zresztą podobnie jak odtwórczyni głównej roli, piękna Karina Andolenko.

Karina Andolenko urodziła się 20 września 1987 w Charkowie. Aktorstwo było wpisane w DNA jej rodziny, więc nic dziwnego, że piękna Karina wybrała właśnie tę drogę. Już jako dziecko wiedziała, że chce zostać aktorką i pójść na studia aktorskie. Początkowo zastanawiała się nad studiami w Kijowie, jednak finalnie wybrał Moskwę i Moskiewską Szkołę Teatru Artystycznego. Edukację zakończyła w 2009 roku.

Jednym z pierwszych filmów z jej udziałem był "Jarzębinowy walc" z 2009 roku. Rok później wzięła udział w miniserialu "Powrót do ZSRR". Kolejne lata przynosiły kolejne role, w tym obraz "Odkupienie" z 2012 roku. Niedługo później aktorka została dostrzeżona przez jednego z najlepszych rosyjskich aktorów, Siergieja Bezrukowa, który postanowił zaangażować ją w kierowanym przez siebie teatrze.

Katia przyjeżdża do Moskwy. W dziewczynie zakochuje się przystojny dziennikarz!Zobacz więcej

W 2015 roku Andolenko zagrała w "Królowej piękności". Dwa lata później wzięła udział w kolejnej serialowej produkcji, a mianowicie komediowej "Drużynie B" oraz "Złotej ordzie", która przez niektórych była nazywana rosyjską odpowiedzią na "Grę o Tron". W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w serialu "Otchim".

"KRÓLOWA PIĘKNOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się Dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • katia (gość)

    smutne jest to, że to kolejny film serialowy z wątkiem aborcji...czy to promocja...?..bo jeśli wybierać między karierą a życiem dziecka,...to wydaje się,że pewne sprawy są oczywiste,...a tu taki tragizm!,..gdzie bez mrugnięcia oka usuwa się poczęte życie,..jakby by była to jakaś niepotrzebna rzecz...przez ten tak ważny szczegół...nie chce się oglądać takiego serialu,...choć prostota urzekająca scenografii ,ale to i tak za mało nad wymowę filmu...myślałam, że chociaż w tvp można coś wartościowego obejrzeć,..a dziś nieźle się trzeba naszukać,by obejrzeć coś w miarę porządnego...

    07.01.2021 10:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×