"Królowa piękności" odcinek 1. Katia chce być modelką i pracować w Paryżu! Awantura w domu prowokuje ją do wyjazdu do Moskwy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 1. odcinek nowego rosyjskiego serialu na antenie TVP 2 pt. "Królowa piękności". Katia chce być modelką i pracować w Paryżu! Awantura w domu prowokuje ją do wyjazdu do Moskwy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku "Królowej piękności"!

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 1 - premiera w poniedziałek, 4 stycznia, o godzinie 20:55 na antenie TVP 2!

W 1. odcinku serialu "Królowa piękności" jest rok 1961. W małej wsi mieszka rodzina Panowów. Ojciec jest zazdrosny o przeszłość matki. Powodem zazdrości jest starsza córka piękna Katia (Karina Andolenko).

Katia odrzuca względy miejscowych kawalerów. Wierzy, że czeka ją inny los. Chce być modelką i pracować w Paryżu. Po kolejnym skandalu w domu, dziewczyna postanawia wyjechać do Moskwy.

Nowy rosyjski serial na antenie TVP 2! O czym będzie?Zobacz więcej

"KRÓLOWA PIĘKNOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się Dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×