"Królowa piękności" odcinek 11. Katia zachodzi w ciążę! Podczas próby wyjazdu z kraju zostaje zatrzymana przez KGB i brutalnie zmuszona do aborcji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 11. odcinek serialu "Królowa piękności". Katia zachodzi w ciążę! Podczas próby wyjazdu z kraju zostaje zatrzymana przez KGB i brutalnie zmuszona do aborcji! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku "Królowej piękności".

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 11 - premiera w piątek, 15 stycznia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2!

W 11. odcinku serialu "Królowa piękności" Katia Panowa dostaje imienne zaproszenie do Paryża od firmy Christian Dior i pomyślnie przechodzi przesłuchanie partyjne. Jej radość dopełnia fakt, że jest w ciąży. Postanawia wykorzystać szansę i zostać w Paryżu. Niestety, na schodach samolotu aresztuje ją KGB.

Katia uprzedza żonę Sznyriewa, że ma jego kompromitujące zdjęcia z kochanką! Katia pozuje półnago w sesji francuskiemu fotografowi!Zobacz więcej

Katia jest brutalnie przesłuchiwana przez Sznyriowa, a następnie trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarka naczelna dowiaduje się o ciąży Kati i zleca wykonanie aborcji. Walerka sprowadza notariusza do domu Wiery Nieczajewej i podstępem sprawia, że w testamencie właścicielki dom zostaje zapisany na niego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×