"Królowa piękności" odcinek 2. Katia przyjeżdża do Moskwy. W dziewczynie zakochuje się przystojny dziennikarz! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek nowego rosyjskiego serialu pt. "Królowa piękności". Katia przyjeżdża do Moskwy. W dziewczynie zakochuje się przystojny dziennikarz! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku "Królowej piękności"!

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 2 - premiera we wtorek, 5 stycznia, o godzinie 20:55 na antenie TVP 2!

W 2. odcinku serialu "Królowa piękności" Katia (Karina Andolenko) przyjeżdża do Moskwy. Prosi naczelnego projektanta Związkowego Domu Mody o pomoc. Dziewczyna dostaje pracę i pokój w mieszkaniu komunalnym.

Katia chce być modelką i pracować w Paryżu! Awantura w domu prowokuje ją do wyjazdu do Moskwy!Zobacz więcej

Jej fotografia pojawia się w gazecie. Zwraca na nią uwagę Feliks Krutskij (Paweł Prilucznyj), redaktor moskiewskiej gazety, który poznał Katię podczas przygotowywania reportażu o wiodącym kołchozie. Mężczyzna zakochał się w Katii. Jego rodzice chcą, by poślubił inną kobietę - młodą aktorkę Mariannę Neczajewą (Anastasia Zadorożnaja). Marianna jest kuzynką znanej działaczki bolszewickiej, o której Feliks zamierza napisać książkę.

"KRÓLOWA PIĘKNOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się Dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×