"Królowa piękności" odcinek 5. Katia dowiaduje się, że jej mama nie żyje! Na cmentarzu poznaje mężczyznę, który podaje się za... jej biologicznego ojca! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 5. odcinek rosyjskiego serialu "Królowa piękności". Katia dowiaduje się, że jej mama nie żyje! Na cmentarzu poznaje mężczyznę, który podaje się za... jej biologicznego ojca! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Królowej piękności".

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 5 - premiera w czwartek, 7 stycznia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2!

W 5. odcinku serialu "Królowa piękności" pokaz mody w Paryżu okazuje się sukcesem. Gazety nazywają Panową skarbem narodowym Rosji Radzieckiej.

W pokoju hotelowym Katia dowiaduje się, że jej mama zmarła. Na cmentarzu artysta malarz nazwiskiem Gonczarow mówi Katii, że jest jej biologicznym ojcem.

Karina Andolenko gwiazdą nowego rosyjskiego serialu emitowanego przez TVP 2! Polacy ją pokochają?Zobacz więcej

Walerij adoruje córkę redaktora naczelnego. Kontynuuje też romans z Marianną. Nie potrafiąc wyplątać się ze skomplikowanej sytuacji, w końcu prosi o radę swojego szefa. Mężczyzna mówi mu, że jeśli nie chce zostać zwolniony, powinien nawiązać współpracę ze "znaną wszystkim instytucją". Oszukana Marianna zrywa z Walerym i postanawia wyjść za mąż za Edwarda Akapowa.

"KRÓLOWA PIĘKNOŚCI" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się Dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nnnn (gość)

    5 odcinek bez lektora !???

    07.01.2021 22:27
  • tecia (gość)

    Jest to może serial, który może się podobać, ale przesadą jest, aby emitować ten film krótko po " Czerwonej Królowej" - serialu, który niedawno wyświetlano w TVP i którego treść jest "bliźniaczo" podobna do obecnego... Dziewczyna wyjeżdża ze wsi do dużego miasta, chce być modelką i marzy jej się Paryż itd... Już go nie oglądam

    07.01.2021 14:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×