"Królowa piękności" odcinek 7. Feliks zaczyna ostro pić! Katia w erotycznej scenie z niemieckim komunistą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek rosyjskiego serialu "Królowa piękności". Feliks zaczyna ostro pić! Katia w erotycznej scenie z niemieckim komunistą! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Królowej piękności"!

Multimedia

"Królowa piękności" odcinek 7 - premiera w poniedziałek, 11 stycznia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2!

W 7. odcinku serialu "Królowa piękności" Feliks boryka się z problemami alkoholowymi. Walerka i Katia spotykają się z niemieckim komunistą Klausem Müllerem. Walerka na zlecenie Sznyriowa prowokuje erotyczną scenę między Katią i Niemcem, a następnie utrwala ją na fotografiach.

Katia już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci! Feliks obwinia ojca za rozstrzelanie ponad tysiąca niewinnych ludzi!Zobacz więcej

Sznyriow używa swoich wpływów, by wysłać Feliksa do Londynu. Gala zarzuca Walerze zdradę. Walera wyjawia jej, że współpracuje z KGB i mówi o operacji wymierzonejprzeciwko gościowi z Niemiec. Żanna zaczyna być zazdrosna o Wienię. Uważa, że zakochał się w Kati. Widzi ich obejmujących się. Sytuacja jest zupełnie niewinna, ale Żanna odbiera ją inaczej.

Irina flirtuje z Giekiem. Ojciec Iriny obiecuje mu wielką karierę, jeśli Giek ożeni się z Iriną. Mariana przyjmuje oświadczyny Edika, ale w dniu ślubu rozmyśla się. Dom Mody przechodzi pod zarząd Państwowego Komitetu Przemysłu Lekkiego i ma zaprezentować nową kolekcję przed specjalną komisją.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zawiedziona (gość)

    Dlaczego nasi aktorzy nie są w połowie takimi aktorami? A już wiem! Bo mając takiego nauczyciela jak Janda czy Karolak to nie dziwota że wychodzi aktor marnota:-)

    10.01.2021 22:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×