"Królowa południa". 1 sezon "La Reina del Sur" trafi do polskiej telewizji! Gdzie oglądać?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zaczęli oglądać "Królową południa" od 2. sezonu na Netflix. Już wkrótce 1. sezon "La Reina del Sur" (tytuł oryginalny) trafi na antenę telewizji Metro! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"Królowa południa" sezon 1 - premiera w poniedziałek, 3 sierpnia, o godzinie 20:10 na antenie Metro

"Królowa południa" to trzymająca w napięciu opowieść o wyjątkowej kobiecie, dla której mroczny świat narkobiznesu staje się sposobem na życie, w którym na złość innym, bardzo dobrze się odnajduje. Produkcja powstała na kanwie hiszpańskiego bestselleru Arturo Pérez-Reverte "La Reina del Sur".

Czy jeden telefon może zmienić czyjeś życie o 180 stopni? Dzieje się tak w przypadku Teresy (Kate del Castillo), która pewnego dnia w ten właśnie sposób dowiaduje się o śmierci narzeczonego. Handlował narkotykami i zginął z rąk gangsterów. Co więcej, teraz ona sama stała się celem szajki. Z pomocą wuja, kobieta ucieka do Hiszpanii. Tu rozpoczyna współpracę z przemytnikiem tytoniu i haszyszu, jednak gdy również on ginie, Teresa trafia do więzienia.

Polka jest wojowniczką Power Rangers! Kim jest Jacqueline Scislowski?Zobacz więcej

Podczas pożaru, który wybucha w zakładzie karnym, udaje jej się uciec. Odnajduje ukrytą kokainę i rozpoczyna handel narkotykami z Rosją. Nie jest to już jednak ta sama bezbronna, szczęśliwa i naiwna Teresa, którą znali mieszkańcy jej rodzinnego miasteczka. Teraz to świadoma wartości pieniądza oraz władzy kobieta, dla której nic już nie jest straszne. Wola przeżycia, talent do liczenia oraz parę przeczytanych książek sprawiają, że staje się „Królową Południa”, największą organizatorką transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym.

Emisja serii na antenie telewizji Metro od poniedziałku do piątku o godz. 20:10.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×