"Królowa serc". Paola Núñez, gwiazda meksykańskiej telenoweli w hollywoodzkiej produkcji!

Paola Núñez czyli Reina Ortiz z kultowej telenoweli "Królowa serc" pojawi się w hollywoodzkiej produkcji. Meksykańska aktorka zagra w kinowym hicie "Bad Boys for Life".

Multimedia

"Królowa serc" - Paola Núñez w hollywoodzkiej produkcji

Paola Núñez, którą widzowie TV Puls znają doskonale z kultowej meksykańskiej telenoweli "Królowa serc" pojawi się w hollywoodzkiej produkcji. Latynoska piękność zagra w kinowym hicie "Bad Boys for Life". Produkcja to kolejna część doskonale znanych filmów "Bad Boys" z Willem Smithem i Martinem Lawrencem. Tym razem Marcus Burnett i Mike Lowery znów połączą swoje siły przeciwko albańskiemu najemcy, który chce pomścić śmierć brata.

Kultowa telenowela powraca! Kto zagra głowną rolę w nowej wersji?Zobacz więcej

"Królowa serc" - o czym jest?

Akcja telenoweli "Królowa serc" rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina (Paola Nunez) zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa (Eugenio Siller) - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera.

Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas (Juan Soler) w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach...

Zobacz galerię

Zwiastun telenoweli "Narzeczona ze Stambułu":

Komentarze

Skomentuj
  • porażony poziomem tego serwisu (gość)

    "Paola Núñez, którą widzowie TV Puls znają doskonale z kultowej meksykańskiej telenoweli "Królowa serc"" - normalnym widzom jest znana z nakręconego niedawno, głośnego (choć nie "kultowego") amerykańskiego serialu "Syn", emitowanego m.in. w TVP1. Ale skąd o tym może wiedzieć taka Karolina Kruszewska, zaliczajaca się do tej pierwszej grupy, tj. amatorów "kultowych telenowel" z podrzędnej stacyjki tv?

    13.09.2019 21:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×