"Królowa wyprzedaży". Nowy cykl kryminalny w TVP! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

TVP HD w październikowe niedziele pokaże „Królową wyprzedaży”, cztery filmy o właścicielce sklepu wykazującej się niezwykłym talentem detektywistycznym. Pierwszy z filmów w niedzielę, 7 października o godz. 20:10.

Multimedia

Tytułowa „Królowa wyprzedaży” to Jennifer Shannon, w tę rolę wcieliła się Lori Loughlin, aktorka znana z serialu „Pełna chata”. Jennifer ma wyjątkowy dar do wyławiania prawdziwych perełek na wyprzedażach garażowych i targach. Później odsprzedaje je z zyskiem w swoim sklepie. Czasem jednak zdarzają się wyjątkowe nabytki, które naprowadzają ją na ślad niebezpiecznej tajemnicy.

W pierwszym filmie Jennifer trafia na ślad groźnej szajki rabującej domy bogatych mieszkańców. Intuicja i wnikliwe oko podpowiadają jej, że kradzieże mają związek z ostatnimi wyprzedażami garażowymi. Naprawdę niebezpiecznie zaczyna się dziać, gdy Jennifer odkrywa ciało swojej przyjaciółki w jej własnym domu. Policja, jako przyczynę śmierci podaje nieszczęśliwy upadek ze schodów, Jennifer jednak nie daje za wygraną i prowadzi własne śledztwo.

Nowa para, problemy Agaty z matką i sielanka Anity i Adriana [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnych filmach, nie zważając na grożące jej niebezpieczeństwo, nasza bohaterka bada klątwę, która ciąży na wartym wiele milionów domu a odkrycie opuszczonego schowka pełnego drogocennych przedmiotów, to prosta droga do udowodnienia morderstwa. Dowody są mocne, ale teraz również życie Jennifer jest zagrożone, to ona staje się celem mordercy.

„Królowa wyprzedaży” - niedziela, 7 października, godz. 20:10
„Królowa wyprzedaży. Zabójczy pokój” - niedziela, 14 października, godz. 20:10
„Królowa wyprzedaży. Suknia ślubna” - niedziela, 21 października, godz. 20:10
„Królowa wyprzedaży. Nie wszystko złoto, co się świeci” - niedziela, 28 października, godz. 20:10

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×