"Królowe życia 10". Zmiana emisji programu. Kiedy i gdzie obejrzymy premierowe odcinki? Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Stacja TTV zdecydowała się na zmianę w emisji 10. sezonu programu "Królowe życia", które od lutego były emitowane od wtorku do czwartku oraz w piątki. Od 1 kwietnia perypetie tytułowych bohaterów będzie można śledzić o nowej porze. Sprawdź, kiedy oglądać premierowe odcinki "Królowe życia 10".

Multimedia

"Królowe życia 10" - nowa pora emisji

Od 16 lutego na antenie TTV oraz w serwisie Player.pl emitowany jest 10. sezon „Królowych życia”. Barwne życie bohaterów na dobre zagościło w ramówce stacji, a losy Dagmary, Kasi, Sylwii, Izy, Ani oraz Damiana i Leona śledzą na bieżąco tysiące widzów. Do tej pory format był emitowany od wtorku do czwartku o godz. 22:05 oraz w piątki o 22.05 i 22.30. Od 1 kwietnia odcinki emitowane będą w czwartki i piątki o godz. 22:05. W każdy z tych dni stacja pokaże dwa odcinki popularnego formatu.

Sylwia Peretti chwali się autem za ponad milion złotych! Jest damą i wieśniaczką w jednej osobie?Zobacz więcej

"Królowe życia 10" od 1 kwietnia 2021 r. Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

Przyjaciółka Dagmary, Kasia namawia ją na wyjazd do Egiptu. Sama mieszka tam od wielu lat i jest pewna, że to miejsce stworzone dla Królowej. Dagmara ma mieszane uczucia, nie chce zostawiać Conana samego w Polsce, a odległość ją trochę przeraża. Zanim to jednak nastąpi, przyjaciółki szykują się do Wielkanocy. Edzia wymarzyła sobie, że jej tegoroczne święta będą tradycyjne. Razem z Dagmarą wybierają się na wieś do cioci Adama, gdzie zamierzają przygotować prawdziwe, swojskie jedzenie. Królowa nie jest wielką fanką gotowania, ale zrobi wyjątek i pomoże w przygotowaniach.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ze swoich marzeń i planów nie rezygnuje również Kasia. Do treningów MMA podchodzi bardzo poważnie, a na sali treningowej chce spędzać każdą wolną chwilę. Uważa, że sztuki walki kształtują nie tylko siłę fizyczną, ale też charakter. Ostatnie miesiące były dla niej intensywne. Ćwiczenia na sali łączyła z urządzaniem swojego nowego mieszkania. Mimo, że na razie parapetówki nie zrobi, na symboliczną lampkę wina z okazji zakończenia remontu Królowa zaprosiła mamę i Żyletę.

"Królowa życia" w "Kuchennych rewolucjach"! Zobacz, jak bardzo się zmieniła!

Z kolei, po wielu kłótniach, Ani i Mateuszowi udało się dojść do porozumienia. Mateusz znalazł pracę, w której dobrze się czuje. Ania jest zadowolona i dumna z narzeczonego, że w końcu ma zajęcie, które mu odpowiada. Czym zajmie się jej ukochany?

Komentarze

Skomentuj
  • SAMANTA705 (gość)

    To zadziwiające co kobiety zrobią aby zyskać zainteresowanie ludzi Straszne i nie do zaakceptowania

    31.03.2021 12:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×