"Królowe życia". Adrianna Eisenbach pokazała partnera. Gwiazda TTV spotyka się z dużo młodszym mężczyzną

Adrianna Eisenbach, czyli gwiazda programu "Królowe życia" znowu jest zakochana. Niedawno pokazała w sieci zdjęcia z Dawidem, z którym spotyka się od pewnego czasu. Kim jest mężczyzna, który zawrócił w głowie królowej życia?

Multimedia

Ada z "Królowych życia" pokazała partnera!

W życiu Adrianny Eisenbach zaszły jakiś czas temu duże zmiany. Okazuje się, że bohaterka programu "Królowe życia" znalazła nową miłość. Kim jest jej ukochany?

Dawid pisał do mnie na Instagramie, ale że jest młody - troszkę ponad 30 lat - nie byłam aż tak skora się spotkać. Moi synowie wiedzą i cieszą się, że po tylu latach bez partnera nareszcie mam kogoś, kto mnie potrafi rozweselić i się o mnie troszczyć. Cała rodzina wie - z mojej strony i Dawida też. Nie ma nikt z tym problemów. - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem celebrytka.

Adrianna Eisenbach zrobiła kolejny tatuaż na twarzy! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Ada z "Królowych życia" coraz chętniej pokazuje w sieci zdjęcia z Dawidem, z którym spotyka się już od pół roku. Mężczyzna jest od niej sporo młodszy, ale widać, że królowa jest przy nim bardzo szczęśliwa, a różnica wieku w niczym jej nie przeszkadza.

Zobaczcie, jak wygląda ukochany Adrianny Eisenbach!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Li (gość)

    Ada, zyj jak tobie pasuje, nie patrz na wiecznie zazdrosnych, zawistnych

    05.04.2021 09:47
  • User234 (gość)

    Można rozumieć związki o kilka lat różnicy, albo kilkanaście ale ten chłopak był nie niepełnoletni jak z nią jest i to jest chore- dla mnie. Wiem bo jest z mojego miasta.

    21.02.2021 01:12
  • M. (gość)

    Zero tolerancji widać w komentarzach, ręce opadają, zacofani ludzie. Niech każdy żyje jak chce, każdy ma jedno życie. Trzymam kciuki za udany związek. Podziwiam takie kolorowe ptaki, które idą pod wiatr i nie boją się zacofanych opinii innych ludzi. Pozdrawiam.

    18.02.2021 21:00
  • O kurła (gość)

    Że chce mu się sadzić takie próchno...może jest studentem zaocznym archeologii i u tej mumii odbywa praktyki zawodowe, albo jest fest zbokiem i go kręci nekrofilia.

    16.02.2021 21:00
  • etnicznypolak-goj (gość)

    Żona mojego kolegi tak powiedziała :,, jaja są niemiłe, ale ci.... a to jeszcze gorzej " - nie wiem czy miała rację?

    15.02.2021 16:33
  • etnicznypolak-goj (gość)

    Żona mojego kolegi tak powiedziała :,, jaja są niemiłe, ale ci.... a to jeszcze gorzej " - nie wiem czy miała rację?

    15.02.2021 16:33
  • etnicznypolak-goj (gość)

    Żona mojego kolegi tak powiedziała :,, jaja są niemiłe, ale ci.... a to jeszcze gorzej " - nie wiem czy miała rację?

    15.02.2021 16:33
  • Gregor (gość)

    Pobzyka i tyle

    15.02.2021 13:22
  • Bandziorek (gość)

    To chyba babcia i wnuczek...dzieli ich 30 lat...to prawie jak nekrofilia już....

    15.02.2021 07:26
  • Polak (gość)

    Prostaki pocałujcie ją w dup trole!!!

    14.02.2021 18:35
  • Stokrotka (gość)

    Jak się nie ogląda tego programu chociażby czasami to wiedzieli by wszyscy ze to syn z matką .W dzisiejszych czasach to najlepiej nie robić sobie zdjęć z dziećmi .Jak z córką to dwie lezbije jak z synem to Stara K..z młodym itd...

    14.02.2021 18:13
  • Krzysztof (gość)

    To jest jej syn kretyni

    14.02.2021 17:28
  • Bb (gość)

    Jak z synem .WRRRRRRR

    14.02.2021 17:20
  • Mała (gość)

    A dlaczego tylko starzy zboczeńczy z przerośniętą prostatą mają mieć pozwolenie na bycie z młodymi....? (tu pozostawiam wolość w doborze określeń). Ada, nie patrz na ludzi i żyj jak Ci się podoba.

    14.02.2021 16:25
  • 👽 (gość)

    Nie mam pytań ale paskudy i patologia społeczna kto by chciał ja dotknąć jest obleśną kobieta i paskudna brrrrr, a w ogóle kto to jest jaka królowa życia kto takie coś nakręca

    14.02.2021 13:10
  • Joga (gość)

    Skandal bez wstydna krowa obrzydliwe babsko

    14.02.2021 12:44
  • Mamojawariat (gość)

    Tka tka tka iat iat iat

    14.02.2021 12:22
  • Wizja (gość)

    Porucha 2 lata i porzuci strą.

    14.02.2021 11:36
  • Brak słów (gość)

    Trafił swój na swego.

    14.02.2021 10:55
  • Magda (gość)

    Taka różnica wieku to nie miłość tylko zboczenie zwykłe