"Królowe życia". Bohaterowie, którzy już nie występują w programie. Kiedyś znała ich cała Polska, dziś mało kto o nich pamięta

"Królowe życia" - bohaterowie jednego z najpopularniejszych programów kanału TTV, zmieniali się na przestrzeni kolejnych sezonów. Niezatapialna jest Dagmara Kaźmierska, która występuje w show od 2016 roku, ale przez hitowy program przewinęło się mnóstwo innych osób. Kogo już nie ma w "Królowych życia"? W galerii sprawdzamy, które królowe życia były kiedyś na topie, a dziś mało kto o nich pamięta.

Multimedia

"Królowe życia" to nie tylko Dagmara Kaźmierska

Show "Królowe życie" wystartowało w 2016 roku i od tamtej pory jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Losy energicznej Dagmary Kaźmierskiej oraz pozostałych charyzmatycznych bohaterów i bohaterek śledzą na bieżąco tysiące widzów. "Królowe życia" doczekały się już 10 sezonów, ale program to nie wszystko. Uczestnicy dokumentalnej telenoweli TTV są dziś gwiazdami Internetu - w sieci zyskali pokaźne grono obserwatorów, z którymi dzielą się swoją codziennością, inspirują i dostarczają rozrywki.

Tak żyje Dagmara Kaźmierska. Zobaczcie, jak wygląda codzienne życie ulubienicy widzówZobacz więcej

Tytułowe królowe wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Kasia „Laluna” Alexander oraz Leon van Nispen iDamian Antczak van Nispen to obecnie najjaśniejsze punkty programu, jednak skład "Królowych życia" niemal co roku się zmienia.

"Królowe życia" obsada - kto brał udział w programie?

Dziesięć sezonów i aż dziewiętnastu uczestników - tak liczbowo kształtują się "Królowe życia". Przez głośny reality show stacji TTV przewinęło się mnóstwo osób. Niekwestionowaną gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska - to jej udało się zdobyć największą sławę i grono wiernych fanów. Niedawna informacja o jej odejściu z programu była dla wielu sporym zaskoczeniem. Okazuje się, że królowa życia przymierza się do wyprowadzki z kraju. Kaźmierska chce przeprowadzić się do Egiptu i tam rozpocząć nowy etap w życiu.

Metamorfoza syna Dagmary. Jak zmienił się Conan?Zobacz więcej

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Agnieszka Gebel, Patrycja Banaś, Monika Chwajoł, Sylwia Peretti, Adrianna Einsbach, Inga Zawadzka - oni również brali udział w "Królowych życia" jednak ich przygoda z programem już się zakończyła.

"Królowe życia" - bohaterowie, którzy zniknęli

Kogo już nie ma w "Królowych życia"? Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - kiedyś znała ich cała Polska, dziś już chyba mało kto o nich pamięta. W galerii możecie sprawdzić, co słychać u bohaterów "Królowych życia", którzy zniknęli z telewizji. Jak im się wiedzie? Przekonacie się w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • alleluja (gość)

  ttv żałosna stacja i ich programy w końcu to odnoga tvn

  21.10.2021 08:25
 • Alicja (gość)

  Patrycja Strzałkowska jak ładnie wygląda, naturalnie , a ta cala Kamila porażka lażąca opowiadająca cuuuda jak to zakupy torebek za 40tys robiła . Do działa się uśmiecham jak widzę jej foto .

  20.10.2021 22:15
 • Ad1234 (gość)

  Zabrakło jednej królowej , prostytutki Joanny z pierwszej edycji , udającej udającej tv stewardesę z prywatnych jetów hahahahahhaha

  20.10.2021 22:12
 • Ad1234 (gość)

  Zabrakło jednej królowej , prostytutki Joanny z pierwszej edycji , udającej udającej tv stewardesę z prywatnych jetów hahahahahhaha

  20.10.2021 22:12
 • Murzyn (gość)

  Jakie to krolowe zwykli ludzie tylko przed kamerami to się zachowują ze szkoda gadać a zwłaszcza ta mamusia z tą corunia sepleniaca.

  20.10.2021 21:07
 • To ja (gość)

  Z tych wszystkich niby krolowe zycia to tylko Dagmarę można oglądać bo jest normalna a ta reszta to do komary to sztuczne taj jak Kaska nagrywała pierwsze odcinki w mieszkaniu sąsiadki .

  20.10.2021 21:03
 • To ja (gość)

  Z tych wszystkich niby krolowe zycia to tylko Dagmarę można oglądać bo jest normalna a ta reszta to do komary to sztuczne taj jak Kaska nagrywała pierwsze odcinki w mieszkaniu sąsiadki .

  20.10.2021 21:03
 • To ja (gość)

  Z tych wszystkich niby krolowe zycia to tylko Dagmarę można oglądać bo jest normalna a ta reszta to do komary to sztuczne taj jak Kaska nagrywała pierwsze odcinki w mieszkaniu sąsiadki .

  20.10.2021 21:02
 • alfons (gość)

  dagara faja dupa zajebista Edzia lepsza

  26.09.2021 19:32
 • alfons (gość)

  dagara faja dupa zajebista Edzia lepsza

  26.09.2021 19:32
 • Gościuwa (gość)

  Ten artykuł ma taką treść merytoryczną która można zamknąć z 3 zdaniach a jest rozwleczony na siłę na kilka stron. To czuć, i na to trzeba zwrócić uwagę zero wiedzy na jakiś temat a chce się pisać artykuł. Język polski kaleczony a Polacy to później czytaja I nie jest dziwne, że później większość ma problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Ogłupiamy sie takimi artykułami do tego nabijając wyświetlenia hejtem. Mamy z ten sposób obraz Polaka nie zadowolongo przepełnionego złością. Ta złość podsycaja takie artykuły nie sami bohaterzy. Prawdziwi redaktorzy już nie istnieją. Pisać każdy może takie bzdury.

  21.09.2021 11:26
 • Pipi (gość)

  Znacznie lepiej oglądałoby się program gdyby nie obecność co niektórych babolców o karykaturalnym wyglądzie na własne życzenie. Wyglądają komicznie i szpetnie przez co program bardzo traci. Jak takie sztucznosci o karykaturalnym wyglądzie mogą być nazywane królowymi? Żenada i pomyłka....

  16.09.2021 18:44
 • Heniu l (gość)

  Wszystkie z okienek Hamburg Hannover USA 🇺🇸. Dorabiajo

  16.09.2021 18:42
 • Czuby (gość)

  Dlaczego dalej reklama zasłania mi pisanie komentarza pudelek zbiór Idiotow koszernych

  16.09.2021 18:39
 • Goral (gość)

  I bardzo dobrze E ich nie widać, przecież to róż kaprys żonę, sztucznetwory

  16.09.2021 15:43
 • Maganie (gość)

  Nie oglądaj nie komentuj można programy przyrodnicze oglądać co mi nie pasi

  16.09.2021 15:30
 • Grzegorz (gość)

  Za małolata miałem gumowo plastikową lalkę do dmuchania, teraz technologia poszła w górę, są tylko plastikowo gumowe kobiety. Różnica polega na tym że te moje nie gęgały z byle powodu, były lepsze.

  31.08.2021 10:23
 • Ktoś (gość)

  Ustawki to wiadomo. Filtry nakladane na twarze kobiet w czasie programu. Dagmara najbardziej wulgarna kobieta w Polsce i bezczelna. To zobaczycie w jej butiku gdy sprzedaje ciuchy ....a ta Edzia ...tragedia.

  28.08.2021 09:01
 • Angus (gość)

  Mam przed sobą szczeniaka 2 miesięcznego, ma więcej wartości niż kananek debilek. Chłopie tak się zeszmacić za 3,50 zł...szok

  21.08.2021 21:56
 • Warga (gość)

  Zoolog ma rację. Glonojady

  15.08.2021 19:35
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×