królowe życia bohaterowie

"Królowe życia". Agnieszkę Gebel kochali widzowie. Mimo 48 lat wciąż olśniewa urodą. Co dziś słychać u jednej z byłych gwiazd programu?

Agnieszka Gebel swego czasu była jedną z gwiazd programu "Królowe życia", który przyniósł jej popularność i uwielbienie widzów. Uśmiechnięta i szczera bizneswoman pokazywała kulisy swojego życia w Monachium. Jak dziś żyje Agnieszka Gebel? "Królowa życia" skończyła w tym roku 48 lat, nadal mieszka w Niemczech. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

17.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Monika Chwajoł robi karierę w branży disco polo! Zdetronizuje Zenka Martyniuka? „Śpiewam po prostu o życiu, o mężczyznach i o kobietach”

Monika Chwajoł to niegdysiejsza bohaterka programu „Królowe życia”. Jej apetyt jest jednak znacznie większy, niż udział w jednym show i postanowiła pobić inną branżę. Tym razem padło na muzykę! Monika Chwajoł spróbowała swoich sił jako piosenkarka disco polo. Wyznała, o czym pisze i śpiewa! Ma szansę powtórzyć sukces Zenka Martyniuka?

13.11.2022Królowe życia

"Królowe życia" na starych fotografiach są nie do poznania. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Izabela Macudzińska-Borowiak

"Królowe życia" to popularna telenowela stacji TTV, która jakiś czas temu została zawieszona. Sprawdziliśmy w galerii, jak na przestrzeni lat zmieniły się przebojowe bohaterki "Królowych życia". Zobacz w galerii stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej, Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Kamili Kaczmarek czy Laluny Unique.

29.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Ślub Anny Renusz i Mateusza Leśniaka był niczym z bajki! Publikujemy zdjęcia z wyjątkowej ceremonii!

Anna Renusz zyskała sporą rozpoznawalność za sprawą programu "Królowe życia". W programie TTV widzowie często oglądali ją w towarzystwie ukochanego, Mateusza "Tarzana" Leśniaka. W wakacje br. zakochani powiedzieli sobie "tak", choć w obrządku niezbyt popularnym w Polsce. Choć wspomniana ceremonia miała charakter symboliczny, panna młoda i pan młody popisali się eleganckimi kreacjami i bajkową oprawą wydarzenia. Zobacz zdjęcia ze ślubu Anny Renusz i Mateusza Leśniaka!

13.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Kamila Kaczmarek była królową metamorfoz! Czym się zajmuje bohaterka 2. sezonu? Zobacz zdjęcia!

"Królowe życia" to program, który dał Polsce całą plejadę wyrazistych osobowości. Największą gwiazdą formatu jest Dagmara Kaźmierska. W drugim sezonie widzowie mieli jednak okazję poznać równie barwną i przebojową Kamilę Kaczmarek. Choć była nieobecna od wielu sezonów, nie oznacza to, że zapadła się pod ziemię. Co zmieniło się w jej życiu od udziału w telewizyjnym show?

09.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti miała ślub jak z bajki! Przypominamy fotki z wesela celebrytki!

Sylwia Peretti to jedna z największych gwiazd w historii programu "Królowe życia". Chociaż celebrytka dołączyła do programu w 9. sezonie i nie została w nim na długo, to widzowie momentalnie ją pokochali i obserwując jej media społecznościowe widać, że wciąż ją kochają! 30 lipca 2021 roku celebrytka stanęła na ślubnym kobiercu. To było wesele jak z bajki! Przypominamy zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

21.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Sylwia Peretti pokazała swoją mamę! "Królowa" wyprawiła jej 72. urodziny w Monako!

Za sprawą programu "Królowe życia" widzowie poznali - i pokochali - Sylwię Peretti. Uczestniczka kontrowersyjnego programu TTV miała co prawda krótki staż w formacie, ale na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie skutecznie podtrzymuje zainteresowanie fanów. Jej zdjęcie z mamą, której wyprawiła urodziny, zachwyciło jej fanów!

11.09.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×