"Królowe życia". Co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki robią po zawieszeniu programu? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!

"Królowe życia" przez długi czas dzierżyły palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu jego emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca "Królowych życia".

Multimedia

"Królowe życia" zniknęły z anteny

Wygląda na to, że to już koniec programu "Królowe życia"! Po sześciu latach i 12 sezonach produkcji, popularne show, które wykreowało całe masy celebrytów z Dagmarą Kaźmierską na czele, zniknęło z telewizji! Prace na planie zostały zawieszone, a to oznacza, że jesienią widzowie nie zobaczą już nowych odcinków programu. Choć stacja nie podała oficjalnej przyczyny zrezygnowania z kolejnych sezonów "Królowych życia", to wiele się mówi na temat tego, iż mogło chodzić o drastycznie spadającą oglądalność programu. Ostatni odcinek 12. sezonu słynnego programu został wyemitowany 2 czerwca 2022 roku na antenie telewizji TTV. Fanom "Królowych życia" na ten moment pozostają jedynie powtórki emitowane w TTV.

"Królowa" boi się o swoje bezpieczeństwo! "Ktoś mnie kwasem obleje albo ktoś mnie zabije"Zobacz więcej

Co robią Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique i inne "Królowe" po zakończeniu programu?

W ciągu 12 sezonów "Królowych życia", fani mocno zżyli się z bohaterkami kultowego show TTV. Przez lata z wypiekami na twarzy śledzili oni losy Dagmary Kaźmierskiej, Laluny Unique, Sylwii Peretti i pozostałych gwiazd programu, które muszą odnaleźć się na nowo po zawieszeniu emisji nowych "Królowych życia". Jak sobie z tym poradziły ulubienice telewidzów? Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły tego, że produkcja programu została zawieszona i intensywnie budują swoją telewizyjną karierę. Część z nich zyskała dodatkowy czas, który poświęciła rodzinie, a jeszcze inne poświęcają się swoim planom biznesowym i pasjom.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, co robią "Królowe życia po zawieszeniu programu"!

Zobacz galerię

Ona powiedziała "tak", ale prawo tego nie uznaje. Zobacz zdjęcia ze ślubu "królowej"!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Współwczasowivczka (gość)

    Królowa Dagmara nie pochwaliła się nigdzie w mediach wakacjami w Bułgarii z Edzią w Riu Sunny Beac z tego tygodnia. Czyżby mało Królewskie? 🤔

    28.08.2022 12:03
  • Ciocia (gość)

    A niby co mają robić zarabiają na życie w sposób którego nie należy naśladować. Zajmują się tym co robiły nim trafiły do programu. Zresztą jak same mówiły one swoich zawodów nie wstydzą się.

    19.08.2022 18:34
  • Podziękujemy (gość)

    Glonojady jak u mnie w akwarium i ta mam

    19.08.2022 17:52
  • PatoPLarysrokracja (gość)

    Jakie czasy takie królowe

    19.08.2022 17:51
  • Vikki (gość)

    Gówno mnie to interesuje.

    19.08.2022 17:43
  • Ja-slask (gość)

    Nie powiem, że nie obejrzałam bo bym skłamała. Jacek z Dagmara nie jednokrotnie mnie rozbawili do łez. Lubiłam też Garbriela i Rafała, ale do rzeczy przykro jest, że w tv zarabiają takie pieniądze,a człowiek tyrajacy od pon do pt tyle nie ma. To jedynie mnie boli,że jest taka przepaść finansowa. Pozdrawiam

    04.08.2022 13:59
  • Icmen (gość)

    Jak można burdelmame pokazywać w tv i inne glonojady naczelne z laluną

    04.08.2022 06:40
  • Ja. (gość)

    Esteta. Ty blacharo!!! Nie obrażaj innych. Pacierucbu jeden.

    04.07.2022 11:31
  • Jola (gość)

    Co za bzdury.Esteta niech nauczy się najpierw porządnie pisać.

    28.06.2022 12:05
  • Ufka (gość)

    Z nagłówka wynika, że były królowymi wykreowanymi na potrzeby programu🤣 . Kto chce ogląda kto nie to nie. To są wybory jak spędzić wolny czas. 😆😆😆

    27.06.2022 08:35
  • Gosia (gość)

    Ludzie jak Wam się nie podoba to nie oglądajcie!!! Proste. A nie zaraz na każdego wiadro pomyj, skąd w Was tyle jadu???

    26.06.2022 19:42
  • Gabi (gość)

    Jak można było Dagmarę dopuścić do programu i nazwać ją królowa życia. Nic sobą nie reprezentuje, dno moralne i umysłowe. Jej miejsce powinno być w miejskim szalecie

    26.06.2022 19:01
  • Lila (gość)

    Glonojad

    26.06.2022 16:03
  • Ivo (gość)

    Info dla ciekawych tu pisząca pod ksywa ESCETA ma di tej pory żal di Dagmary ze nie została przyjęta do teamu w agencji towarzyskiej z prostej przyczyny aparycja była tak koszmarna ,zwyczajnie nie do przejścia o poziomie umysłu nie wspominam poziom sześcioletniego opóźnionego w rozwoju dziecka …Stad te kalumnie ,obecnie zatrudniona w miejskim szalecie jako pomoc sprzątająca …

    26.06.2022 04:26
  • Zuza (gość)

    Idiota lub idiotka ukrywająca się pod ksywka ESCETA ZAMKNIJ SWIJ SMIERDZACY OROSTSCKI RYJ I WŁAZ POD KAMIEŃ Ty tchórzu cuchniesz

    26.06.2022 04:20
  • XD (gość)

    Po z trudem skleconych zdaniach we wszystkich poprzednich komentarzach dochodzę do wniosku, że wszystkie pisała je jedna zawistna osoba, która niby obrzuca błotem i "nie ogląda", a z drugiej strony poznała cały życiorys, wygląd i znajomych Dagmary od podszewki. I to jest wstyd

    25.06.2022 21:44
  • Edtyd (gość)

    Nie mają o kim pisac o dagmarze. Wstyd p patalogi pisać dagmara jej przybrane imie coz wstyd sie ciagnie za nia powinna isc. Do psychiatry ania z pijakiem obrzydliwy facet i to krolowe

    25.06.2022 11:08
  • Uuuuuu (gość)

    Jakie to krolowe zycia sama pathologia w tej telewizji tvn...Jaka wogole mozna puscic tak wolgarny program same dno.......jak mozna reklamowac kogos kto kiddos prowadzil burdel. Telewizja tvn. Zero

    24.06.2022 23:18
  • esteta (gość)

    laluna unique.buhhahah lalunia.postytuta.buhahaha. Poza tym kazmierska Dziewczyny, kobiety, jeśli zostałyście pokrzywdzone przez tego babona, to z powództwa cyywilnego odkarżcie tego tranisaka i żądajcie odszkodowania. Pamiętajscie Irena Gierszeska myketynska. z klodzka. Moi drodzy, po pierwsze, królowa smietników kazmierska, to zezowata, z warami sromowymi na hmm pysku, po drugie, kto normalny ogląda patologię z jej udziałem i jej przy ..pasa rozumnego inaczej. Po trzecie, poziom intelektualny, babona, który czerpał korzysci z nierządu, to poziom niższy od poziomu deski klozetowej. I po czwarte, dla kogo, jakiego odbiorcy to coś jest dedykowane. Przecież niepełnosprawnych umyslowo nie ma aż tylu.

    24.06.2022 18:03