"Królowe życia". Dagmara idzie na pielgrzymkę! Specjalny odcinek programu w Boże Ciało [PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT+ZDJĘCIA]

W świąteczny czwartek telewizja TTV wyemituje specjalny odcinek „Królowych Życia”, w którym zobaczymy Dagmarę i Jacka udających się do jednej z najważniejszych świątyń będących celem wielu pielgrzymek - Santiago de Compostella. Zobaczcie przedpremierowy fragment programu!

Multimedia

"KRÓLOWE ŻYCIA" - ODCINEK SPECJALNY - PREMIERA W BOŻE CIAŁO, W CZWARTEK, 31 MAJA, O GODZINIE 20:00 NA ANTENIE TTV

Relacja dwóch osób, która pozbawiona jest wzajemnego zaufania i wsparcia może przypominać piękny, ale za to pusty dom, wybudowany na kiepskich fundamentach. Dagmara i Jacek dbają, aby ich przyjaźń miała poważne podstawy.

Dzień Matki Gabriela i kryzys w związku Izy w finale 4. sezonu! [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Ich wspólna pielgrzymka do Santiago Di Compostela będzie dla nich okazją, żeby poznać się jeszcze lepiej. Podczas wędrówki, zdani na siebie, mogli poznać swoje głęboko skrywane lęki i pragnienia. Zmęczenie, trudne warunki, niesprzyjająca pogoda, a czasami nawet strach i poważne wątpliwości - to wszystko mogło zaważyć na ich i tak burzliwej przyjaźń. Zwłaszcza, że ze względu na ich temperamenty i wybuchowe charaktery, ta znajomość musi mieć trwałe fundamenty.

Wspólna wyprawa nie była dla nich prostą wędrówką wśród pięknych krajobrazów. Ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Dagmara i Jacek mają świadomość, że o to, co w życiu najpiękniejsze trzeba zawzięcie walczyć.

Odcinek specjalny „Królowych życia” będzie taki jak przyjaźń jego bohaterów. Zabawny, ale też pełen szaleństwa i zwrotów akcji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×