"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska już po operacji. "Kiedy odebrano mi już nadzieję, nadal mogę się śmiać"

Dagmara Kaźmierska przeszła kolejną operację. Za gwiazdą "Królowych życia" kolejna pooperacyjna kontrola, która zdradza jej stan zdrowia. Czy Dagmara Kaźmierska będzie znów chodzić o własnych siłach?

Multimedia

Dagmara Kaźmierska już po operacji

Dagmara Kaźmierska od kilku miesięcy walczy o powrót do zdrowia. Gwiazda "Królowych życia" miała poważny wypadek, w wyniku którego miała złamane obie nogi. Niestety powrót do pełnej sprawności okazał się skomplikowany. Niejednokrotnie Dagmarze mówiono, że nie będzie już chodzić o własnych siłach.

Dagmara Kaźmierska w szpitalu! "Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, ktrych nie doceniamy"Zobacz więcej

Kilka dni temu gwiazda "Królowych życia" przeszła kolejną operację, która, jak od razu zaznaczyła, udała się. Teraz Dagmara Kaźmierska podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie dobrą wiadomością. Kolejna wizyta kontrolna po operacji dała gwieździe TTV nadzieję na pełny powrót do zdrowia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Poznajecie tego Pana ?😀UŚMIECHAM SIĘ DLA CIEBIE 😀PRZEZ CIEBIE 😄 I DZIĘKI TOBIE 😀Dziękuję Panie Doktorze @ryszardstawicki 💙🙏🏻Że dzięki Panu , kiedy odebrano mi już nadzieję nadal mogę się śmiać 😁😁😁💙🙏🏻Tu na kontroli pooperacyjnej 💙3 dni po takiej poważnej operacji , a patrzcie jak mi się mordka przy Doktorze śmieje 😁😁😁

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×