"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska nadal walczy o powrót do pełnej sprawności. Nowe zdjęcie zmartwiło jej fanów!

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" ma za sobą poważny wypadek samochodowy. Gwiazda TTV nadal walczy o powrót do pełnej sprawności, a jej nowe zdjęcie w mediach społecznościowych zaniepokoiło fanów.

Multimedia

Dagmara Kaźmierska w maju 2019 roku miała poważny wypadek. Gwiazda TTV po uderzeniu samochodem w drzewo trafiła z połamanymi nogami do szpitala. Królowa życia przez pewien czas musiała poruszać się na wózku inwalidzkim!

Dagmara Kaźmierska była 14 miesięcy w więzieniu! Opowiedziała, co przeżyłaZobacz więcej

Dagmara przeszła długą rehabilitację, ale nadal musi walczy o powrót do pełnej sprawności. Problemy pourazowe wciąż dają się jej we znaki.

Dagmara Kaźmierska ma problemy po wypadku

Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie opublikowała kolejne zdjęcie z rehabilitacji, które potwierdza, że gwiazda TTV nadal walczy o powrót do pełnej sprawności. Kaźmierska poinformowała swoich obserwatorów, że zdecydowała się skorzystać z innowacyjnej metody, która regeneruje kości, chrząstki i ścięgna.

Gwiazda TTV może liczyć na nieocenione wsparcie fanów. Dopingujących ją do walki o powrót do zdrowia komentarzy w sieci nie brakuje.

Wygra Pani tą walkę

Wracaj szybko do zdrowia

Zdrówka życzę I wytrwałości w dążeniu do celu

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×