„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska najpierw mówiła o kalectwie, a teraz? Jej najnowsze nagranie spotkało się z lawiną krytyki

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu opowiedziała o tym, że na skutek wypadku samochodowego sprzed lat, w przyszłości może jej grozić kalectwo. Wówczas otrzymała ona masę wsparcia od współczujących jej internautów. Jednak najnowsze nagranie „królowej życia” sprawiło, że część z jej fanów poddało pod wątpliwość ostatnie doniesienia związane z jej złym stanem zdrowia.

Multimedia

Dagmarze Kaźmierskiej grozi kalectwo?

Dagmara Kaźmierska, czyli ikona programu „Królowe życia”, w niedawno udzielonym wywiadzie miała opowiedzieć o swoim obecnym stanie zdrowia. Okazuje się, że od czasu tragicznego wypadku samochodowego z 2019 roku, w którym brała udział, stan jej zdrowia nie uległ znaczącej poprawie. Co więcej, "królowa życia" nadal ma mieć problemy z poruszaniem się, na które nie pomaga jej nawet rehabilitacja. W najgorszym wypadku celebrytka miałaby w przyszłości nawet całkowicie przestać chodzić. Jedyną szansą na odzyskane sprawności miałby być specjalny amerykański medykament, który lekarze mieliby zacząć testować od przyszłego roku.

Mam ogromny problem z nogami. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić. Rehabilitanci rozkładają ręce. (...) Od długiego czasu zmagam się z permanentnym bólem, ledwo chodzę, ale nie tracę nadziei. Od przyszłego roku amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową. Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę, dojdzie do całkowitego usztywnienia i przestanę chodzić - wyznała jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska w rozmowie z „Twoim imperium”, cytowana przez serwis „Fakt”.

Syn Dagmary Kaźmierskiej otarł się o śmierć! Gwiazda zareagowała w ostatniej chwiliZobacz więcej

Dagmara Kaźmierska pod ostrzałem fanów

Doniesienia o nienajlepszym stanie zdrowia Dagmary Kaźmierskiej spotkały się z ogromnym współczuciem ze strony jej fanów. Jednak najnowsze nagranie, jakim „królowa życia” pochwaliła się na swoim Instagramie, sprawiło, że niektórzy internauci poddali pod wątpliwość ostatnie doniesienia związane z jej stanem. Celebrytka udostępniła filmik, na którym tańczy ze swoim nowym ukochanym.

Choć pod ostatnim postem Dagmary Kaźmierskiej nie brakowało komplementów kierowanych pod adresem zakochanych, to pojawiły się również słowa krytyki sugerujące, że celebrytka mogła nieco przesadzić z jej wcześniejszymi sugestiami o kalectwie.

Dagmarka jakiś czas temu ubolewała, że grozi jej kalectwo, bo coś jest nie tak z jej stopami, miłość czyni cuda.

A MÓWILI, ŻE CHODZIĆ BĘDZIESZ SŁABO.

A pani nie miała problemów z nogami? - czytamy w komentarzach na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej.

Warto jednak tutaj zaznaczyć, że insynuacje mówiące o tym, że Dagmara Kaźmierska nie ma poważnych problemów ze zdrowiem są mocno przesadzone. Na udostępnionym przez nią wideo widać, że „królowa życia” bardzo ostrożnie stawiała kroki i tańczyła w klapkach, a nie w szpilkach. Ponadto swego czasu widzowie mogli oglądać w „Królowych życia” pobyt Dagmary Kaźmierskiej w szpitalu.

Myślicie, że krytyka ze strony internautów jest uzasadniona?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • kocham Dagmarę (gość)

    Myślę, że bolą ją nogi. czasem bardziej, czasem mniej. Poza tym środki przeciwbólowe swoje robią. Mam podobnie

    01.12.2022 20:48
  • Sli (gość)

    Kłamczucha

    29.11.2022 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×