"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o śmierci Basi. Nie były przyjaciółkami, ale jej słowa wyciskają łzy! "Nie chciałabym, żebym mój syn był załamany"

Na jesiennej ramówce stacji TVN zapytaliśmy Dagmarę Kaźmierską o śmierć Basi, jednej z bohaterek programu "Królowe życia". Okazuje się, że panie nie były przyjaciółkami, ale mogły na siebie zawsze liczyć. Poruszające słowa Dagmary po śmierci pani Basi, świadczą o jej wielkim sercu. Sprawdźcie, co powiedziała nam Dagmara.

Multimedia

Dagmara Kaźmierska w poruszających słowach o śmierci Basi

Kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci pani Basi, jednej z bohaterek programu "Królowe życia". Partnerka Wici i dobra znajoma Dagmary Kaźmierskiej miała niewydolność nerek i wymagała dializowania.

Dagmara Kaźmierska i fani programu pogrążeni w żałobie. "Smutno będzie bez niej"Zobacz więcej

Śmierć pani Basi wstrząsnęła fani programu "Królowe życia", ale także samą Dagmarą, która w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała o relacji jaka łączyła ją z Barbarą. Przyjaźń w tym przypadku to za duże słowo, ale Kaźmierska z ogromną empatią wypowiada się o swojej koleżance z programu.

Zawsze po odejściu kogoś bliskiego, zawsze czujemy ogromny smutek, jakąś pustkę, żal, że mogły te osoby zostać z nami dłużej. No niemniej trzeba żyć i każdemu to mówię. Jestem przekonana, żadna z tych osób, które odchodzą, nie chciałaby żebyśmy rozpamiętywali to bardzo długo, płakali, użalali się i nie żyli pełnią życia dlatego, że ich nie ma - wyznała Dagmara.

Kaźmierska zdobyła się także na poruszające wyznanie w kwestii swojego syna oraz partnera Barbary, Wici. Jej słowa wyciskają łzy!

Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jutyk (gość)

  Co ludzi to obchodzi ? Co ludzi interesuje stara głupia baba ? Co ?

  01.09.2021 00:49
 • Jutyk (gość)

  Co ludzi to obchodzi ? Co ludzi interesuje stara głupia baba ? Co ?

  01.09.2021 00:48
 • Kris (gość)

  Ludzie, Baśka nie żyje od kilku miesięcy, a wy robicie sensację jakby to było wczoraj. Dagmara chce błysnąć i nic więcej.

  31.08.2021 09:22
 • Mała (gość)

  Ja niestety tak nie potrafię. Tęsknię za wszystkimi którzy mi umarli. Ja wogole tęsknię za tym co było 20 30 40 lat temu.

  30.08.2021 19:36
 • Yt (gość)

  Krolowa playboya ,,,,,,,,

  29.08.2021 21:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×