"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska pokazała efekty zabiegów. Fani niedowierzają w jej wiek i formę

Program "Królowe życia" bezapelacyjnie obfituje w niezwykłych bohaterów. Jednak największą gwiazdą programu pozostaje od samego początku Dagmara Kaźmierska, która wie, jak podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby. Jej najnowsze zdjęcie, prezentujące efekty zabiegu któremu się poddała znów wywołał niemałe poruszenie wokół najsłynniejszej "królowej życia".

Multimedia

Dagmara Kaźmierska prezentuje efekty zabiegu. Fani nie mogą się nachwalić

Dagmara Kaźmierska za sprawą programu "Królowe życia zyskała ogromną popularność w Polsce. "Królowej" trzeba jednak oddać, że zawdzięcza to swojej nietuzinkowej osobowości oraz umiejętnej "grze" z fanami. Gwiazda programu wie bowiem, jak skutecznie podtrzymywać zainteresowanie fanów.

Nie chciały zdradzić, ile mają lat. I tak się wydało! Zobacz więcej

Dagmara Kaźmierska - wypadek

Jeszcze nie tak dawno medialne doniesienia na temat Dagmary Kaźmierskiej dotyczyły jej kiepskiego zdrowia. Bohaterka hitu TTV uległa poważnemu wypadkowi, którego konsekwencje wciąż ją dręczą. Jak wyznała gwiazda - sytuacja była na tyle poważna, że lekarze nie wykluczali amputacji i dawali jej niemalże zerowe szanse na odzyskanie sprawności!

Na szczęście wygląda na to, że "królowa" powoli, ale sukcesywnie wraca do zdrowia. Poddała się niedawno zabiegowi, który został różnie odebrany przez jej fanów. Ona jednak wyjaśniła z charakterystyczną dla siebie bezpardonowością, że poddała się operacji niekoniecznie ze względów estetycznych. Bynajmniej jej jednak wspomniane nie przeszkadzają.

Dagmara Kaźmierska przeszła kolejną operację! Co się stało?Zobacz więcej

Efekty, jakie zostały uzyskane, wyraźnie przypadły "królowej" do gustu. Pod koniec marca Kaźmierska opublikowała zdjęcie, które fani podsumowali krótko. "Chirurg zrobił super robotę", pisali jej fani, co Dagmara Kaźmierska przyjęła z zadowoleniem. Na jednym zdjęciu jednak nie poprzestała i ponownie pochwaliła się efektami uzyskanymi w klinice, którą oznaczyła na swojej fotografii.

Pod zdjęciem bohaterki show posypała się lawina gratulacji i zachwytów. Fani uczestniczki show TTV nie omieszkali wyrazić podziwu zarówno dla lekarzy, jak i Dagmary Kaźmierskiej (pisownia oryginalna):

Ślicznie❤️❤️❤️❤️

👏👏👏👏

Ale petarda 🔥🔥🔥

Najcudowniejsza 😍

Ale masz figurę 😍🔥🔥🔥

Ma Pani Bardzo zgrabne nogi. Miłego weekendu Pani życzę.

No coraz młodsza po prostu. Jak ona to robi ta nasza Dagmarka ? XD

Ale figura! 🔥 Pani Dagmaro, Pamela Anderson może u Pani sprzątać!

Piękna, mądra, po prostu KRÓLOWA ❤️❤️❤️

Nie no sztos 😍😍😍 Pani Dagmaro może byc Pani dumna nie jedna osiemnastka nie ma do Pani startu ❤️❤️❤️

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×