"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska przyznała, że była 14 miesięcy w więzieniu. Opowiedziała, co przeżyła!

Dagmara Kaźmierska jest niewątpliwie jedną z najbardziej lubianych bohaterek "Królowych życia". Choć bardzo tego nie lubi, teraz uczyniła wyjątek i otworzyła się. Udzieliła szczerego wywiadu.

Multimedia

"Królowa życia" była w więzieniu

Może nie każdy o tym wie, ale z pozoru bardzo radosna i przebojowa Dagmara Kaźmierska z programu TTV przeżyła kilka lat temu prawdziwe piekło. Wszystko za sprawą tego, że "Królowa życia" spędziła 14 miesięcy w więzieniu. Niegdyś prowadziła agencję towarzyską. Za swoją nielegalną działalność poniosła karę. - Najgorsze, co może być, to rozłąka bliskimi i tęsknota. Tego się nie da opisać - mówi przejęta w rozmowie z Oskarem Netkowskim. Celebrytka ma syna Conana, który wtedy był dzieckiem. - Straszne to było dla małego. Odchodził od zmysłów. (...) Całe noce wyłam. Byłam czarna, sina, filetowa z płaczu - opowiada ze łzami w oczach.

Dagmara Kaźmierska już nigdy nie będzie chodzić? "Rokowania lekarskie nie są najlepsze"Zobacz więcej

Dagmara z "Królowych życia" zakochana!

Musiało też paść pytanie o partnera. Widzowie byli przekonani, że jest nim "Jacuś". Niestety, to nie on. - Ja? Czy jestem zakochana? To nie jest w moim przypadku dobre określenie - odpowiada dziennikarzowi i dodaje rozpromieniona: - Ja bardzo kocham. Gwiazda tv nie chciała za wiele zdradzić, ale zapewniła, że chce z tajemniczym mężczyzną wziąć ślub. Wyjawiła również, że jest przystojny i o dwa lata młodszy. Ponadto cechuje go cierpliwość i wierność. - Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno - kwituje.

Widzowie ją uwielbiają

"Królowa życia" zaskarbiła sobie sympatię widzów. W sieci krąży mnóstwo filmików, które rozśmieszają internatów do łez. Zresztą, wystarczy tylko spojrzeć na reakcje i nie trzeba nic mówić.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • huhnijh (gość)

    lachociag stary ..obrzydliwa kiczowata idiotka ...:)

    29.06.2022 21:49
  • oiejvbydle (gość)

    Zenada,,, burdel mama bez zadnych zachamowan, ona kocha pieniadze i za nie by nawet czlowieka sprzedala,za zloty pierscionek... zaloba ,to jakas cyganka z pochodzenia albo muslimka, ona ma cyganskie albo ala arabskie rysy twarzy - mieszkam w UK to potrafie odroznic - wielce smiga slangiem z wiezienia - ona tylko byla na sledczaku przez 14 miesiecy - a f;;;a r...a To jest jakis obled, .

    29.06.2022 21:41
  • lowca zydow (gość)

    burdel mama celebrytka i ten jej synek konan barbarian hahahah polglowek a co do burdel mamy falszywa obludna b stara kurwa a w dodatku brzydka kijem bym nie tknol jest bog na swiecie i na szczescie polamal jej te krotkie kacze kulasy hahahahahahahahahahhahahahaha obys zdechla w meczarniach ty stara kurwo po 50tce a konanka do burdelu niech opierdala meskie peta a z dupy niech konankowi temu cwelowi kicha wyjdzie a jeeeeeeeeee beng pisal mega kot lowca zydow

    20.01.2022 13:29
  • sds (gość)

    za te n handel dziewczynami polamalo kurwie nogi jednak jest bog na swiecie.zycze ci kurwo zeby twojego zasranego konanka wyruchali murzyni w dupe ty kurwo dobrze ci tak ze ci te kulasy polamalo ty szmato

    20.01.2022 13:17
  • Ha tfu (gość)

    Dobrze urwie widać za mało siedziała. Ale biedactwo w więzieniu złe było a zmuszanie dziewczyn do sprzedawania swojego ciała to super? To już nic nie znaczy tylko zasrany Konon w domu. Powinna tam z 5 przesiedzieć może by jej na lepsze wyszło. Ha tfu na urwę

    14.01.2022 14:13
  • Org (gość)

    Ja tej szmaty nie napiszę.

    09.07.2021 23:08
  • gosc (gość)

    paskudny babsztyl nie o to chodzi co robila tylko po prostu glupi i paskudny nie wiem co ludzie w niej widza

    01.05.2021 16:35
  • Dr.Z (gość)

    Typowy przykład polskiego celebryctwa, złodziej, alfons, krzywdzący innych ludzi bandzior itd, u nas takie osoby stają się gwiazdami. A jakich naukowców znamy w polsce mimo że mamy wielu wybitnych? żałosny kraj, 80% ludzi to skonczeni idioci w tym kraju, zero rozwoju tylko TV, chlanie co weekend, i cala egzystencja.

    27.04.2021 10:05
  • Ble (gość)

    Robić z kogoś takiego gwiazdę tv to już koniec świata. Wulgarna krzykliwa prostaczka i kryminalistka.

    13.12.2020 18:32
  • Jacek (gość)

    Burdel mama celebrytką świat sie kończy

    29.11.2020 12:02
  • Val00r (gość)

    Jak można robić celebryte z kogoś kto czerpał zyski ze zmuszania ludzi do prostytucji? Tak bycie burdel mama zazwyczaj sprowadza się do zmuszania dziewczyn do bycia prostytuką... I ślepym jest ten, który mowi, że dziewczyny same sobie wybrały taki los bo widać, że nie wie co się w tej branży dzieje... Ta pani powinna siedzieć o wiele dłużej niż jej było dane.

    09.11.2020 21:01
  • Tom (gość)

    No cóż kolejny wzór kogos kto zarabial na dupie innych a dzis TV robi z takich celebrytow.

    11.10.2020 18:28
  • Bella (gość)

    Lubie tą kobietę. Lubię ją oglądać. Nie rozumiem ludzi, którzy ja krytykują i program krolowe życia. Jak się komuś coś nie podoba po co oglądać...

    A jak czytam "że zmuszała do..." smiać mi się chce. Jak można kogoś, do czegoś zmuszać!!! Laski, taką wybrały drogę, a potem że biedne i zmuszane - żal.pl

    16.05.2020 21:26
  • Jolka (gość)

    Jak się komuś zrobiło krzywdę w życiu to trzeba za to zapłacić karma wraca!!!!! Kto wymyśla takie glupie programy teżmi królowe śmiechu warte a te futra o zgrozo biedne zwierzęta!!!!!!!

    16.05.2020 17:28
  • Nie (gość)

    Nie mam osądzać innych.Kazdy ma druga szansę

    07.05.2020 11:20
  • Q (gość)

    A mnie sie podoba i basta.

    07.05.2020 09:23
  • Alicja (gość)

    Od kiedy dowiedziałam się, że w przeszłości była burdel mamą, przestalam oglądać ten program. Co to za krolowa życia. Wstretne wybotoksowane obwieszone zlotem babsko.

    12.03.2020 11:35
  • PQL (gość)

    A może opowie o swojej przeszłości, czym się zajmowała?

    10.02.2020 20:34
  • Pika (gość)

    L uwielbia burdelmamy co za szczerość i naturalność. Szkoda że Konanek nie jest córeczką miałby u mamusi zapewnioną robotę w burdelu