"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti - co robią mężowie i partnerzy kontrowersyjnych i przebojowych kobiet?

Portale plotkarskie, pisząc o przebojowych bohaterkach popularnego programu stacji TTV - Izabeli Macudzińskiej, Dagmarze Kaźmierskiej, Annie Renusz i Sylwii Peretti - skupiają się tylko na nich. Ich partnerzy pozostają w cieniu. Co o nich wiadomo?

Multimedia

"Królowe życia" i ich mężczyźni

Bohaterki popularnego formatu stacji TTV - "Królowe życia" - goszczą na naszych ekranach już od dziesięciu sezonów. Ich barwne życie rozpala wyobraźnię widzów. Na naszych oczach "królowe" remontują mieszkania, odwiedzają krewnych, przyjmują gości, trenują, odpoczywają... Niby robią to, co my wszyscy, ale ich nietuzinkowe osobowości sprawiają, że wszystko wydaje się inne - barwniejsze i bardziej szalone.

Sylwia Peretti chwali się autem za ponad milion złotych! Jest damą i wieśniaczką w jednej osobie?Zobacz więcej

Przedstawiamy partnerów i mężów czterech wybranych królowych: Izabeli Macudzińskiej (1 808 tys. obserwujących profil na Instagramie), Dagmary Kaźmierskiej (1 mln obserwujących profil), Anny Renusz (186 tys. followersów) i Sylwii Peretti (157 tys.). Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aaaa (gość)

    Tylko przes chwile zmądrzała po wypadku ha ...

    30.04.2021 23:49
  • Aaaaaaa (gość)

    Lubię ten program ale jak wdzie DAGMARE i Jej zachowanie np.fo syna to wymiotować się chce

    30.04.2021 23:46
  • Ewo (gość)

    Dla mnie wstydu nie mają, i jeszcze telewizja promuje, za chwilę będziemy bandziorow oglądać,skoro juz pokazują takie osoby z nieciekawa przeszłością to co dalej, poprostu żenada 😡

    30.04.2021 22:34
  • Dawny kochanek Peretti (gość)

    Syfiara jak się patrzy. Sztuczna laska zajawiona tylko na kasę. Okradła męża, u którego sprzątała jaj matka. Odwiedziła matkę i dała d..y pracodwacy mamuśki. Potem lansowała się ciychami wieśniara. Żal mi jej syna, któremu ze wstydu jęzor opadł po tym jak relewizja pokazała mamuśke w kuchennych rewolucjach. Syf, syf i żenada. Potem Porzuczek który zostawił kobietę z małym dzieckiem. Pełno długów praca z gangsterami. No i Peretti z wyrokiem za kase i oszustwa. No i porzyczki i wyciąganie kasy z Narodowego Centrum Badawczo Rozwojowego. Żenada ale także sprawa dla prokuratury. Z tego co wiem to już się nimi zajmują

    29.04.2021 11:24
  • Żabusia (gość)

    Jak te dziewczyny wyglądają???????

    29.04.2021 08:00
  • Gosia gość (gość)

    Pani AniubPo czym twierdzisz że Kurewka widziałaś coś ja też mogę na ciebie tak samo powiedzieć że jesteś panną tanią no bo co Ania do rurchania nie ma co ludzie są zawistni przecież ciebie nie znam i też mogę tak sądzić na twój temat skoro ty ich rónież nie znasz maskara z ludźmi może pani kiedyś zmądrzeje jeśli na panią tak będą wypisywać bo ona sobie na to nie zasłużyły trzeba im kibicować a nie zazdrość miłego dnia 😃

    29.04.2021 07:36
  • Gosia gość (gość)

    Jak uważasz że nie wnoszą do życia poprzez oglądanie to po co ogaldasz zwykła zazdrości nikt ci przecież nie każe ja podziwiam te dziewczyny

    29.04.2021 07:32
  • Gosia gość (gość)

    Wyzywacie od najgorszych a tak naprawdę same im zazdrościcie bo robią to co chcą ciężko pracują i wyglądają nieziemsko to moje zdanie są to kobiety sukcesu które same do wszystkiego doszły a to że się miały operację plastyczne to nic o nich nie świadczy ponieważ pracują sobie na to stać ich nikogo się nie proszą są niezależne czego niektórym kobietom brakuję i nie boją się mówić w prost jak im coś nie pasuje to co wypisujcie to zwykła zazdrości bo przecież nie znacie ich w prawdziwym życiu i nie więcie może są po przejściach to też zwykli ludzie najlepiej widzieć i oceniać ale mówię jak się kogoś nie zna to nie ma co oceniać to moje zdanie

    29.04.2021 07:30
  • Ale spod . Burd..l.u (gość)

    A mężowie...ma.fia

    28.04.2021 20:42
  • Marlena (gość)

    Beznadziejne lalki z botoksu

    28.04.2021 13:57
  • Jaja (gość)

    Szumny tytul a o dagmarze nic!!!przecież ona nie miała i nie ma męża!!!*

    28.04.2021 09:24
  • OtkS (gość)

    Najbardziej nie lubię oglądać Sylwii. Nie widzę ani jednej rzeczy na plus. Wygląd słaby, zachowanie żenada. Ona nawet grać nie potrafi. Jest bardziej sztuczna jak sztuczna i to widać z kilometra.

    28.04.2021 06:09
  • Szczery (gość)

    To jest ustawiony program grany pod scenariusz jak wiele innych w tv wiele os poza programem nie robi tego co w programie podają fałszywe dane mają swoje rodziny inne niż w programie i dla sławy się tu pokazują. Gdybym sam nie znał kilku os z programu które widziałem że robią co innego i inaczej się nazywają to może i bym w to wierzył ale to fikcja ten program.

    28.04.2021 02:55
  • Stachowiak (gość)

    Dla mnie są spoko. Daga jest mega" kobita "

    28.04.2021 01:28
  • Gość (gość)

    Znam jedną Deweloperką Samochodową ma się za gwiazdę , niestety szemrane towarzystwo ,paserzy i k.....wki

    20.04.2021 13:27
  • Bożeee (gość)

    Kto pisał ten art...stek bzdur z nieodpowiednimi foto partnerów

    19.04.2021 14:05
  • aja (gość)

    te filmiki nie wnoszą nic pozytywnego do życia,chłam

    19.04.2021 09:36
  • obserwator (gość)

    kazdy chyba zna odpowiedz

    18.04.2021 17:43
  • W pkt (gość)

    Co robią ich partnerzy, proste - zajmują się sutenerstwem.

    18.04.2021 17:36
  • anna (gość)

    szemrane towarzystwo,bandziorek,cwaniara,k......wka