"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wciąż na fali. Otworzyła nowy biznes w Egipcie, a w odświeżonej fryzurze wygląda bosko!

Niedawno pisaliśmy, że Dagmara Kaźmierska myśli o tym, żeby zmienić adres zamieszkania, wyprowadzić się z Polski i być może zamieszkać w Egipcie, a także, że kupiła już łódź "dla ludzi". "Królowa życia" nie zasypuje gruszek w popiele i szybko przechodzi od słów do czynów. Jej nowy biznes już się kręci.

Multimedia

"Królowe życia" - Dagmara Kaźmierska i jej rejsy wycieczkowe

Jak zapowiadała, tak się stało. Dagmara Kaźmierska dosłownie kilka godzin temu poinformowała za pomocą swojego drugiego profilu instagramowego o swojej nowej działalności - organizacji rejsów wycieczkowych po Morzu Czerwonym. Ma udziały w biurze rejsowym, należącym do niejakiego pana Faruggii, będącego w posiadaniu łodzi Abygail. Jak rozumiemy, drugi operujący w ramach tej firmy stateczek - "Queen of Life" - należy do Dagmary Kaźmierskiej. Podczas rejsu można wędkować, nurkować, albo po prostu relaksować się na pokładzie.

Dagmara Kaźmierska miała wypadek. "Kalectwo jest okropne"Zobacz więcej

To pan Faruggia we własnej osobie, którego już widzieliśmy go we wcześniejszych wpisach Dagmary i ona sama z przyjaciółką:

A to piękna łódź Dagmary Kaźmierskiej w całej okazałości:

Cena za rejs nie jest wygórowana - 40 euro - do tego posiłek i napoje w cenie:

Dagmara Kaźmierska odświeżyła swoją słynną lwią grzywę i wygląda jeszcze lepiej. Piękne włosy są jednym z atutów celebrytki.

Życzymy powodzenia w biznesie rejsowym - świetny pomysł!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tehanu (gość)

  Nie zasypia gruszek w popiele- tak mówi się poprawnie. Wy wszyscy internetowi pseudodziennikarze, błagam, nie próbujcie używać słów, które Was przerastają.

  30.06.2021 17:48
 • J (gość)

  Takie brzydkie stare pruchno co się na krzywdzie kobiet dorobiło Wstyd i czym ona się chwali. W piekle będzie pływać w smole. Stare brzydkie głupie babsko....

  30.06.2021 14:18
 • Burdel mama (gość)

  Tylko w ttv z burdel mamy do królowej

  30.06.2021 09:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×