"Królowe Życia". Dagmara Kaźmierska zerwała przyjaźń z Edzią! "Nie są mi potrzebni tacy ludzie"

Jedna z największych gwiazd programu "Królowe Życia", Dagmara Kaźmierska postanowiła w końcu wyjawić co się stało z jej wieloletnią przyjaźnią z Edytą Nowak. Gwiazda TTV w smutnym wyznaniu opowiedziała, jak potraktowała ją jej była już przyjaciółka.

Multimedia

"Królowe życia" - prywatne życie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu "Królowe życia", który od wielu lat jest hitem telewizji TTV. Kobieta intensywnie korzysta ze statusu celebrytki i nie ma przed swoimi fanami nic do ukrycia. Swego czasu opowiedziała już w telewizji m.in. o swojej trudnej przeszłości i pobycie w więzieniu.

Oprócz Dagmary telewidzowie mogli poznać też jej najbliższych. Fani z pewnością znają jej jedynego syna Conan, który jest już niemal tak samo popularny jak jego mama. Widzowie z pewnością kojarzą też przyjaciół "Królowej życia", czyli Jacka i Edzię. Chociaż do tej pory z Edytą łączyła ją silna więź, to ostatnio stosunki przyjaciółek uległy znacznemu pogorszeniu.

Dagmara Kaźmierska zaprezentowała się w bikini. "Chirurg zrobił super robotę"Zobacz więcej

"Domówka u Dowborów" - smutne wyznanie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmarę Kaźmierską i Edytę Nowak łączyła wyjątkowo bliska przyjaźń. Kobiety znają się od wielu lat, a w telewizji wspólnie opowiadały o swoich wzlotach i upadkach. Przyjaciółki też razem pracowały i wydawało się, że tworzą idealny duet.

W ciągu ostatnich tygodni atmosfera między kobietami stała się bardzo gęsta. Zaczęło się od transmisji na żywo, którą Edzia urządziła na swoim Instagramie. Kiedy internauci zapytali ją o Dagmarę, zareagowała na to wyjątkowo nerwowo. Następnie "Królowa życia" postanowiła obrócić w żart całą sytuację i w prześmiewczy sposób sparodiowała swoją przyjaciółkę w sieci.

Dagmara Kaźmierska była minionego wieczoru gościem w programie "Domówka u Dowborów". Słynne małżeństwo zapoczątkowało ją podczas pandemii, lecz spotkania i rozmowy które prowadzili, tak bardzo spodobały się widzom, że stały się kultową pozycją w internecie. Gwiazda TTV zaczęła smutną opowieść o tym, jak narodziła się przyjaźń pomiędzy nią i Edzią. Powiedziała też o tym, że po ciężkim wypadku nie mogła liczyć na jej pomoc i wsparcie.

Edzia była moją sąsiadką. Tak jak ja przyjechałam, z Ameryki wróciłam. I tak powoli od kawki do kawki, jakaś tam nić się między nami zawiązała. I Edzia zawsze kiedy miała kłopoty czy coś ja byłam zawsze dla Edzi. No i się zaprzyjaźniłyśmy. Jakoś wszytko to poszło, wiadomo. W programie jest moje życie, moja rodzina moi przyjaciele, no i wiadome było, że Edzia też się musiała znaleźć w programie. Zaczynały być sytuacje, w których oczywiście było ich trochę. (…) Oczywiście było tak, jak w domu byłam tu kaleką, no to nawet nie przyszła, nie zapytała się, czy coś mi pomóc moja była przyjaciółka.(…) Ja przymykałam na to oko, miałam to gdzieś, dalej była z Edzią.

Gabriel S. zatrzymany przez policję! Kłopoty byłego gwiazdora TTV!Zobacz więcej

W dalszej rozmowie Dagmara postanowiła opowiedzieć o nadszarpniętych relacjach z Edzią. Twierdzi, że była przyjaciółka chciałaby zrobić solową karierę w show-biznesie.

Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. Ona cały czas gwiazdorzy i tak mi zaczynali ludzie pisać. Ja nie śledziłam jej live-ów. Edzia wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała.

Celebrytka ogłosiła również, że oficjalnie nie są już przyjaciółkami i zakończyła tym samym domysły fanów na ten temat. Przyjaźń z Edytą jest już dla Dagmary zamkniętym tematem.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie. - wyznała Dagmara Kaźmierska.

Zobacz galerię

Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - dlaczego odeszły z popularnego programu?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • MARIA (gość)

  Oglądam Królowa Życia i kolejna część jest coraz bardziej nudna. Dagmara poniżała Edzię, wyśmiewała się z niej /w ośrodku odchudzania/, krytykowała jej zachowanie przy innych. Jacek w 15 i 16 odcinku zachował się okropnie wykrzyczał Dagmarze, że to on ją stworzył tak jak chciał i tylko on może decydować o tym co ona może a czego nie. Wykorzystuje ją finansowo, osacza ją i zachowuje się jak obłąkany /wyrzuca ręczniki do błota/. Dziwię się że Dagmara pozwala mu na takie zachowanie. To że jej pomaga w trudnych sytuacjach np szpital to robi to po to aby ją osaczyć i to on doprowadził częściowo do końca przyjaźni z Edzią. Jacek 'wszystko wie najlepiej' i wszystkich poucza. Jak patrzy się na jego zachowanie z boku to nie chce się już jego oglądać.

  18.04.2022 13:02
 • Ano (gość)

  Jacek jest ok nie odczepi się od lok.

  07.04.2022 06:58
 • Fan (gość)

  Jeszcze z tym idiota jackiem zerwij i bedziesz super kobitka

  07.04.2022 06:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×