"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska zmieniła fryzurę! Jak wygląda bez bujnej czupryny?

Ulubienica widzów TTV przeszła metamorfozę. Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zmieniła fryzurę i prezentuje się w niej rewelacyjnie.

Multimedia

"Królowe życia" - Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę

Dagmara Kaźmierska - bohaterka "Królowych życia" i ulubienica widzów niemal od zawsze nosiła długą bujną fryzurę. Tuż przed startem 8. sezonu programu, Dagmara zdecydowała się na ostre cięcie.

Dagmara Kaźmierska była 14 miesięcy w więzieniu! Opowiedziała, co przeżyłaZobacz więcej

Królowa ma teraz dość krótkie włosy, jednak na zmianę koloru się nie zdecydowała. Ta metamorfoza zachwyciła fanów Dagmary, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach:

pięknie Pani w tej fryzurze😍 zresztą ładnemu we wszystkim ładnie ❤❤

Wow w dziesiątkę!

Wow 💗 jak pięknie Pani Dagmaro😘

Jak Wam się podoba Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asia (gość)

    Jest ładna, bardzo ja lubię ale w szoku jestem jej rocznikiem bo na 55 wyglada

    13.04.2020 10:32
  • Fco (gość)

    13.03.2020r dagmara odwiedziła swojego ukochanego w więzieniu w lowizu

    15.03.2020 10:19
  • Elasa (gość)

    Nie dość że burdelmama to jeszcze Jackowi złamała serce, tfu!!!

    02.02.2020 22:30
  • Liza2020 (gość)

    STAWIAM ŻOŁĘDZIE PRZECIW ZŁOTU ..???? który z RODZICÓW by ją kochał ,gdyby ta burdel mama wzięła w swoje łapy WASZĄ córkę ???? Ona DZIŚ żałuje te czasy??? ona żasłuje.... ale KONANA, ale NIE wasze potencjonalne córki .. dla mnie to zwykła PORAŻKA JAKO CZŁOWIEK

    01.02.2020 23:37
  • Nieznajoma (gość)

    Super babka super poczucie humoru 🎊🎀🎀

    01.02.2020 15:27
  • Alabama (gość)

    Ja ja spotkalam,wiec sobie mysle,zagadac czy nie🤔 a co mi...,,dzien dobry Pani Dagmaro,jak sie Pani czuje,, ...nawet nie spojrzala w moja strone, tylko pod nosem rzucila ,,jak widac,, bylam z dwojka malych dzieci,mysle ze tak rodzinna Pani🤣.....chociaz na dzieci by spojala i sie przywitala🤔Znam opinie o niej od ludzi ktorzy ja znaja.... jedno wiem, ona niestety nie jest taka slodka jak ja przedstawia tv...wyrachowana, bezwgledna,bezczelna burdel mama..niestety😔

    01.02.2020 08:37
  • Kryska gość (gość)

    Cudowna jesteś dagmarko zazdroszczą same paskudny pozdrawiam

    31.01.2020 15:53
  • Sylwia.kopaczewska@op.pl (gość)

    Dagmara super.Ok

    31.01.2020 13:02
  • Wielbicielka (gość)

    Ja Dagmarke bardzo lubie za jej pczucie humoru za pokazywanie jak sie niedołować w życiu i podchodzić do niego luzacko. Chciałabym kiedyś spotkać ja na żywo. Fajna jest.

    31.01.2020 12:28
  • Bonis (gość)

    Dagmara chciałabym Cię spotkać!!!

    31.01.2020 12:08
  • Bronka (gość)

    Ładnie Ci w tych włosach Dagmara.😉

    31.01.2020 11:52
  • Larissa (gość)

    Hejt piszą osoby które zazdroszczą jej popularności i pieniędzy. Dagmara wygląda ślicznie w tych włosach ♥️

    31.01.2020 10:45
  • Miaa (gość)

    Na droge niech idzie zarabiac a nie do telewizji stare prochno

    31.01.2020 10:40
  • Marian (gość)

    Stara lampucera :) wygląda jak stara tirówka po przejściach

    31.01.2020 10:32
  • Ola (gość)

    Ladna jest i buty jej trzeba pozazdroscic

    31.01.2020 08:52
  • Ola (gość)

    Olaaa

    31.01.2020 08:51
  • Dagmarka w długich włosach lepiej wygladalas. Ale tak czy tak, jesteś zarabista (gość)

    31.01.2020 08:23
  • Pion (gość)

    Stara lampucera