królowe życia dagmara

"Królowe życia". Syn Dagmary Kaźmierskiej planuje powiększenie rodziny? Ma już wybrane imię dla swojego potomka! "Jest kobieta na horyzoncie, i to na bardzo bliskim"

Conan to syn najsłynniejszej chyba "królowej życia", czyli Dagmary Kaźmierskiej. Charyzmatyczna, do bólu szczera i przebojowa uczestniczka show TTV nigdy nie kryła się z tym, że najważniejszym człowiekiem w jej życiu jest właśnie jej syn. Pragnie, by znalazł w życiu miłość i się ustatkował. Czyżby życzenie "królowej" miało się spełnić?

05.08.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska zaprezentowała się w bikini. "Chirurg zrobił super robotę"

"Królowa życia" Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że lubi medycynę estetyczną i chętnie korzysta z rozwiązań opóźniających starzenie się skóry. Ostatnio gwiazda cieszącego się sporą popularnością programu poddała się zabiegowi, który poprawił jej sylwetkę. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jeden z fanów skomentował jej zdjęcie, a "królowa" nie pozostawiła tego bez odpowiedzi!

20.03.2022Królowe życia

Przeczytaj także:

"Królowe życia". Edyta Nowak-Nawara otworzyła swój butik! Co na to Dagmara Kaźmierska?

Program "Królowe życia" wylansował niejedną gwiazdę, jednak niewątpliwie największą gwiazdą tego formatu jest Dagmara Kaźmierska. W hicie TTV często też pojawiała się jej przyjaciółka, Edyta Nowak-Nawara. Panie w pewnym momencie się poróżniły. Okazuje się, że Edzia, jak określała przyjaciółkę "królowa" otworzyła butik. Będzie konkurencją dla Dagmary Kaźmierskiej?

03.07.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×