"Królowe życia". Dramatyczne kulisy zatrzymania Joanny P. Na wszystko patrzyła jej córka!

Joanna P. popadła w konflikt z prawem. Jeden z portali ujawnił jak wyglądało zatrzymanie bohaterki "Królowych życia" i jej partnera. Kulisy aresztowania są naprawdę dramatyczne — na wszystko musiała patrzeć córka celebrytki.

Multimedia

Z informacji, do których dotarł serwis Pudelek wynika, że bohaterka programu "Królowe życia" Joanna P. została zatrzymana razem ze swoim partnerem Adamem J., w mieszkaniu. Antyterroryści mieli zatrzymać podejrzanych wysadzając drzwi do lokalu.

Z parą przebywała w mieszkaniu również córka Joanny P., która była świadkiem zatrzymania. 8-letnią Mają zaopiekowała się najpierw koleżanka Joanny, a następnie dziewczynka trafiła pod opiekę babci.

Joanna P. i tak nie pojawiłaby się w nowych odcinkach programu TTV. Teraz grozi jej 12 lat więzienia!Zobacz więcej

Przypominamy, że bohaterka "Królowych życia" i jej partner zostali zatrzymani w związku z morderstwem 75-letniej kobiety, do którego doszło w 2014 roku. Adam J. miał transportować zabójcę na miejsce zdarzenia. Para miała przekazać też funkcjonariuszowi publicznemu łapówkę w wysokości miliona złotych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • GOŚĆ (gość)

    Ale komentarze śmieszne ludziki :D widać że kupa wieśniaków która nie ma gdzie wyładować frustracji. CZekacie że ktoś was tu pożałuje że nie macie kasy ? A co ma do tego Dagmara :D... widać robi robotę skoro ją oglądacie. Przynajmniej popatrzeć sobie możecie że ludzi żyją. Skoro tak łatwo się dorobić to proszę bardzo :D zapierdalać do roboty matoły , zamiast pisać komentarze

    13.10.2020 20:15
  • Normalność (gość)

    A czy ta prostaczka Dagmara to uczciwą pracą skalała te pazury burdel mamusia a do tego te pedzie na sofie ojojoj...jakie fajniusie takie śmieszne i wciśkają tą zgniliznę którą mamy uznać za coś trendy postępowe takie normalne światowe zachodnie a gdzie jakieś wzorce postawy moralne autorytety czas powiedzieć dość tej ropie truciznie bo to jest CHORE i nienormalne a kobiety w tym programie to szlam z nizin

    12.10.2020 16:09
  • Normalność (gość)

    A czy ta prostaczka Dagmara to uczciwą pracą skalała te pazury burdel mamusia a do tego te pedzie na sofie ojojoj...jakie fajniusie takie śmieszne i wciśkają tą zgniliznę którą mamy uznać za coś trendy postępowe takie normalne światowe zachodnie a gdzie jakieś wzorce postawy moralne autorytety czas powiedzieć dość tej ropie truciznie bo to jest CHORE i nienormalne a kobiety w tym programie to szlam z nizin

    12.10.2020 16:09
  • StopPatolo (gość)

    I takich ludzi właśnie promuje tv świat staje na głowie antywartości stają się wartościami a babcia powinna wytlumaczyć dziecku że mamusia i tatuś są bandytami a ich miejsce jest w pierdlu

    12.10.2020 15:57
  • pan swiata (gość)

    jebac ja debilke jakie nerwy dziecku zgotowała patologia pierdolona

    01.09.2020 21:36
  • Jan (gość)

    Przypadkowo wpadł mi ten artykuł kiedy, przeglądałem Google więc się odniosę. Oglądnałem kiedyś program Królowe Życia i cóż ? Poziom tego programu jak jego uczestników pozostawia wiele, wiele do życzenia. Oczywiście można obrażać jego twórców i uczestników, ale jaki w tym sens ? Popyt nakręca podaż ! TTV nie jest moją ulubioną stacją i jej nie oglądam bo mam wybór a komentarze ziejące jadem czy inwektywami, tylko tą spiralę jeszcze bardziej nakrecają ! Powyższe komentarze mówią same za siebie

    23.08.2020 10:09
  • Ela (gość)

    Ttv i tvn to wszystkim robią pranie mózgu??? Smutne, że ktoś to ogląda...... a potem mamy róbta co chceta , smutne to......

    17.08.2020 12:33
  • DANIELA (gość)

    To jest czysta patologia ten program czy nie lepiej przeznaczyc pieniadze na sluzbe zdrowia zamiast produkowac takie badziewie ?Te wstretne baby zachowuja sie gorzej niz dziwki i przynosza tylko wstyd innym kobietom.Najgorszy program ew calej telewizji.To tyle na ten temat.

    16.08.2020 23:11
  • Rudy kotTo (gość)

    Krolowe zycia to jest najgorszy program jaki tv wyprodukowala

    16.08.2020 23:05
  • Król (gość)

    Ona taka królowa jak z koziej dupy trąba zresztą jak wszyscy w tym programie to normalna patologia

    16.08.2020 18:16
  • Hhhn (gość)

    Tatus o ktorym tak czuke opowiadala bylby dumny

    16.08.2020 11:02
  • Iza (gość)

    Łuuui PiSem zaśmierdziało!!

    15.08.2020 22:27
  • Dfee (gość)

    KRÓLOWA? QRWOWA!

    14.08.2020 20:40
  • Anonim (gość)

    Jeżeli taka pseudo królowa zadaje sie z kimś takim jak popek który ja ruc..ał jak i wszyscy inni ciężko zliczyc. To nic dziwnego ze ma do czynienia z prawem. Dobrze jej tak powinna nie wyjść z pierdoła.

    13.08.2020 20:36
  • Ala (gość)

    Jaki dramat ,dziecko widziało A co mieli zapytać kiedy dziecka nie będzie w domu

    11.08.2020 12:30
  • Ewita (gość)

    Ten program to dobra pożywką dla przyszłej patologii. - młodzież to ogląda,i próbuje tak żyć. Dano temu coś na pokaz i mamią ludzi swoją g........ ta.

    11.08.2020 07:33
  • Ela (gość)

    Nie oceniam ludzi, niech każdy żyje tak jak uważa ale takie zachowania jakie promuje ta ,, telewizja'' to wstyd a potem słyszę jakiego młodzi ludzie używają słownictwa. Przecież ktoś ogląda i słucha tych wulgaryzmów p. Dagmary

    10.08.2020 21:10
  • Finezja (gość)

    Jaka telewizja, takie królowe .......

    10.08.2020 20:59
  • Finezja (gość)

    Jaka telewizja, takie królowe .......

    10.08.2020 20:59
  • Mira (gość)

    Druga Dagmara wielką dąma a nic niewarta wymaluje